VODI IH MEĐIMUREC Juniori Slaven Belupa 'srušili' prvoplasirani Hajduk!
NK Slaven Belupo

VELIKA POBJEDA

Juniore Slaven Belupa vodi Međimurec Dalibor Gorupić koji velikim koracima napreduje u trenerskom svijetu

Juniori Slaven Belupa danas su na glavnom terenu koprivničkog Gradskog stadiona Ivan Kušek – Apaš ostvarili veliku pobjedu. Momčad trenera Dalibora Gorupića iz Otoka svladala je prvoplasiranu momčad prvenstva Hajduk rezultatom 2:1. Utakmica se igrala u sklopu 13. prvenstvenog kola, javlja NK Slaven Belupo na svojoj web stranici.

Mladi Slavenaši su nakon prvih 45 minuta imali prednost 1:0. Lijepo je poentirao Čovo koji je iz daljine svladao splitskog vratara. Hajduk je izjednačio početkom nastavka iz kaznenog udarca, a za tri boda i veliko slavlje koprivničkih nogometaša zabio je Laušić u 66. minuti.

Tako je Gorupićeva ekipa stigla do svog 21. boda te su trenutno petoplasirana momčad prvenstva s osam bodova manje od prvog Hajduka. U idućem će kolu u Koprivnici ugostiti vršnjake Istre 1961.