NOGOMET

RUDEŠ ZAUSTAVIO MEĐIMURJE Naši nogometaši izgubili su na svom stadionu

Nogometaši Međimurja u prvoj utakmici 14. kola 2. HNL izgubili su na svom stadionu od Rudeša minimalnim rezultatom

Samim su time prekinuli seriju pozitivnih rezultata u posljednjih pet kola.

U prvome poluvremenu inicijativa gostiju koju su pretvorili u pogodak u 42. minuti preko Jurića s time da je isti igrač nekoliko minuta prije toga također imao veliku priliku koju nije iskoristio.

U nastavku domaćin je preuzeo igru potpuno dominira odličnu priliku za pogodak ima Šimičić u 47. minuti, a dvije minute kasnije isti igrač pogađa vratnicu. U 57. minuti Ivančić propušta realizirati veliku priliku da bi u 76. minuti bio očigledni prekršaj u gostujućem šesnaestercu na Šimičiću kojeg sudac Linić iz Rijeke ne svira te teško oštećuje domaćina.

Do kraja gosti se brane i uspijevaju obraniti te utakmica završila pobjedom Rudeša 0:1.

Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?