ODBOJKA

BELICA Poraz Kaštela nakon pet setova od Vrbovca, druga ekipa bolja od Lepoglave

U dvorani OŠ Belica odigrana je utakmica 2. kola 1. B odbojkaške lige sjever između ŽOK Kaštel Pribislavec i OK Vrbovec.

Kaštelanke nisu uspjele ostvariti drugu pobjedu u neizvjesnom susretu, pobjeda je pripala  OK Vrbovec 3:2. Početak prvog seta donio izjednačeni susret do rezultata 14:14, par odličnih servisa gostujućih igračica odvajaju se i osvajaju prvi set 25:17.

Drugi set probudile su se Kaštelanke, odličnim igrom vode cijeli set i pobjeđuju 25:20. I treći set Kaštelanke odlično otvaraju i vode cijeli set 9:6,17:9 i uz odličnu igru  pobjeđuju 25:11.

Četvrti set bude gostujuće igračice, Kaštelanke nisu imale rješenje za njihov odlični servis i četvrti set odlazi na stranu gostujuće ekipe 25:8. U petom setu na početku bolje igra gostujuća ekipa i vodstvo  8:5. Kaštelanke izjednačuju na 8:8, ali nije bilo snage za potpuni preokret i OK Vrbovec pobjeđuje 15:10 i ukupnim rezultatom 3:2 .

Poslije dva kola Kaštelanke imaju 4 boda uz set razliku 5:3. U sljedećem kolu idu na gostovanje kod OK Olimpik II u Zagreb.

ŽOK Kaštel: Laura Frančić, Dina Sabol, Klara Škvorc, Iva Hreanilović, Iva Bulović, Inka Varga, Ema Frančić, Mailinda Vnuk, Azra Jelenić, Željka Obadić, Tija Budiša, Mirjam Varga. Trener Marko Obadić.
OK Vrbovec: Kalinić A., Kuten P., Remenarić S., Jezerčić I., Škrinjarić P.,  Adžić M., Tomičić P., Štimac Mostovac L., Jarić I., Tomić T., Gradečki L., Petek M.
Druga ekipa uvjerljiva u Lepoglavi

Odigrana je utakmica 2. kola 2. A odbojkaške lige sjever između  ŽOK Lepoglava i ŽOK Kaštel Pribislavec II. Pobjeda Kaštela II u 2. kolu u Lepoglavi 3:0.

Cijeli susret donio je odličnu igru  Kaštelanki uz  odličnu igru i bez puno grešaka ostvarile su uvjerljivu pobjedu 25:16; 25:19 i 25: 16. Poslije  dva kola Kaštel je osvojio 5 bodova uz set razliku 6:2, a u sljedećem kolu igra se međimurski susret s OK Štigova.

ŽOK Lepoglava: Makar L.,Gečec N.,Zagrajski I.,Makar S.,Zver L.,Ribić S., Ribić M.,Pašalić M., Šantabah I.,Loparić L.
ŽOK Kaštel Pribislavec II: Laura Frančić, Klara Škvorc, Iva Hreanilović, Azra Jelenić, Anja Šmitran, Leda Peršak, Hana Laptoš, Jelena Remenar, Anja Pokrivač. Trener Marko Obadić.