ODBOJKA

BELICA Pet setova za pobjedu Kaštela II

U dvorani OŠ Belica u utorak je odigrana utakmica 1. kola 2. A odbojkaške lige sjever između ŽOK Kaštel Pribislavec II i OK Kitro Varaždin II.

U odličnoj utakmici pobjeda Kaštel II u 2. A NOL ligi  sa 3:2  protiv OK Kitro Varaždin II. Početak utakmice donio je odličnu igru  Kaštelanki uz  dobar servis pobjeđuju u prva dva seta 25:16 i 25:20.

Treći set Kaštelanke odlično otvaraju set i kod vodstva 18:13 gostujuće igračice odlično igraju i uz par grešaka Kaštelanki preokreću set i osvajaju 27:25. Dobru igru  gostujuće igračice pokazuju i u četvrtom setu te pobjeđuju Kaštelanke 25:10.

Odlučujući  peti set u izjednačenoj igri više koncentracije imale su Kaštelanke i pobijedile 15:13 i ukupnim rezultatom 3:2 ostvarile prvu pobjedu u 2. A NOL. Kaštel II u  sljedećem kolu gostuje kod ekipe ŽOK Lepoglava u subotu.
ŽOK Kaštel Pribislavec II: Laura Frančić, Klara Škvorc, Iva Hranilović, Azra Jelenić, Žana Vuković, Anja Šmitran, Leda Peršak, Hana Laptoš, Jelena Remenar, Katarina Fumić, Doris Bel, Anja Pokrivač. Trener Marko Obadić.
OK Kitro Varaždin II: Bela Runjak, Marta Babok, Anamarija Prša, Ema Kovačić, Nola Vidović, Kaja Blaguški, Jana Paljak, Nela Perković, Mia Kovačić, Jana Svržnjak, Ivona Šobak.