ODBOJKA

2. A LIGA SJEVER Kaštelanke pobijedile OK Kitro Varaždin

Odlučujući peti set u izjednačenoj igri više koncentracije imale su Kaštelanke i pobijedile sa 15:13 i ukupnim rezultatom 3:2 osvarile prvu pobjedu.

U dvorani OŠ Belica 15. listopada u 19.45 sati odigrana je utakmica 1 kola, 2. A odbojkaške lige sjever između ŽOK Kaštel Pribislavec II i OK Kitro Varaždin II.

Ekipa ŽOK Kaštel Pribislavec II u sastavu: Laura Frančić, Klara Škvorc, Iva Hreanilović, Azra Jelenić, Žana Vuković, Anja Šmitran, Leda Peršak, Hana Laptoš, Jelena Remenar, Katarina Fumić, Doris Bel, Anja Pokrivač.

Trener: Marko Obadić

Ekipa OK Kitro Varaždin II.: Bela Runjak, Marta Babok, Anamarija Prša, Ema Kovačić, Nola Vidović, Kaja Blaguški, Jana Paljak, Nela Perković, Mia Kovačić, Jana Svržnjak, Ivona Šobak.

U odličnoj utakmici pobjeda Kaštel II u 2 A NOL ligi s 3:2 protiv OK Kitro Varaždin II. Početak utakmice donio je odličnu igru Kaštelanki uz dobar servis pobjeđuju u prva dva sta sa 25:16 i 25:20.

Treći set Kaštelanke odlično otvaraju set i kod vodstva 18:13 gostujuće igračice odlično igraju i uz par grešaka Kaštelanki preokreću set i osvajaju sa 27:25.

Dobru igru gostujuće igračice pokazuju i u četvrtom setu te pobjeđuju Kaštelanke s 25:10.

Odlučujući peti set u izjednačenoj igri više koncentracije imale su Kaštelanke i pobijedile sa 15:13 i ukupnim rezultatom 3:2 osvarile prvu pobjedu u 2. A NOL.

Poslije prve pobjede Kaštel II. u sljedećem kolu gostuje kod ekipe ŽOK Lepoglava u subotu.

Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?