ODLIČAN REZULTAT

BRILJIRALI Članovi Karate centra Šenkovec na natjecanju u Daruvaru osvojili dva zlata i srebro

Karate centar Šenkovec na ovom natjecanju predstavljala su tri natjecatelja koji su se vratili s tri medalje.

U srijedu, 12. listopada, u Daruvaru je održan 19. Karate Darfest na kojem je nastupilo 389 natjecatelja iz 43 kluba iz Hrvatske, BiH i Češke.

U katama pojedinačno najuspješniji je bio David Faić, Nastupio je u službenoj kategoriji mlađih učenika ( 2010.) i nakon odličnih izvedbi majstorskih kata Godyu shiho sho i Jion uvjerljivo je osvojio 1. mjesto.

U službenoj kategoriji mlađih kadeta u katama Marin Pavletić osvojio je 2. mjesto odmah iza državnog prvaka, a Bella Mikulić u B kategoriji učenica bez izgubljenog boda osvaja 1. mjesto.

Ekipu je na natjecanje vodio trener Tihomir Grgić, a sudio je Nebojša Bošnjak.