ODBOJKA

1. B LIGA SJEVER Prva pobjeda Kaštelanki u novoj sezoni

U dvorani OŠ Belica odigrana je utakmica 1. kola 1. B odbojkaške lige sjever između ŽOK Kaštel Pribislavec i OK Sisak.

Prva pobjeda Kaštelanki u novoj sezoni u 1. B NOL ligi. OK Sisak pobijeđen je 3:0.  Početak prvog seta donio je malo nervoze i grešaka kod Kaštelanki te vodstvo gostujuće ekipe 9:6. Kaštelanke  bolje igraju i osvajaju prvi set 25:20.

Drugi set ponudio je  odlično odbojku. Kaštelanke odličnim servisom, borbenošću i  igrom osvajaju set 25:20.

Poslije dva seta  Kaštelanke cijeli treći set vode 9:6,16:12 i uz odličnu igru  pobjeđuju  u trećem setu 25:18.

Poslije prve pobjede u sezoni Kaštelanke su u sljedećem kolu domaćini OK Vrbovec.

ŽOK Kaštel: Laura Frančić, Dina Sabol, Klara Škvorc, Iva Hranilović, Iva Bulović, Inka Varga, Ema Frančić, Mailinda Vnuk, Azra Jelenić, Željka Obadić,Tija Budiša, Mirjam Varga. Trener Marko Obadić.
OK Sisak: Kaurić A., Perković  K., Pendelić P., Batnožić N., Bakrač E., Kovačević N., Crnolatec K., Tepsić P., Rimaj N., Marinović K., Puškarić A., Danić M., Matol N.