NOGOMET

KOMENTAR NEDJELJNOG KOLA Pobjeda Dinama (D), porazi Međimurca i Mladosti (SM)

U 4. nogometnoj ligi Dinamo Domašinec je bio uspješan domaćin, dok su Međimurec i Mladost (SM) poraženi kod kuće.

U derbiju kola Međimurec je dočekao lidera Bednju. Gosti iz Beletinca već su prvo poluvrijeme poveli 0:3. U nastavku je bilo i 0:4 pa su dva gola pri kraju susreta domaćini smanjili na 2:4.

Međimurec je poražen kod kuće

U Svetoj Mariji igrali su Mladost i Nedeljanec. I ovdje su gosti otišli na poluvrijeme s prednošću od 0:1. U drugom dijelu još jedan gostujući gol za 0:2.

U Domašincu je Dinamo dočekao Dubravku-Zagorac. I ovdje su gosti poveli 0:1 pa su domaćini izjednačili pa se na odmor otišlo rezultatom 1:1. U drugom dijelu uvjerljiviji domaćin za 4:1.

4. liga: subota Dinamo (Palovec) – Omladinac (NSR) 2:1, Mladost Komet – Jalžabet 0:1, Nedelišće – Sloga (Čakovec) 5:2, nedjelja Mladost (Sveta Marija) – Nedeljanec 0:2, Dinamo (Domašinec) – Dubravka Zagorac 4:1, Međimurec – Bednja 2:4, Zelengaj – Ivančica 2:6.

1. ŽNL: Trnovec i BSK bez golova

U Palinovcu je Kraljevčan 38 poražen od Bratstva (J) 1:3. I Galeb je ostao bez domaćih bodova izgubivši od Podturna 1:2.

Jedinstvo (GM) je bilo bolje od Naprijeda 4:1, a Graničar (K) je s minimalnih 2:1 pobijedio Spartak. Dubravčanu je jedan gol bio dovoljan za sva tri boda u slavlju protiv Trnave 1:0. Trnovec i BSK odigrali su bez golova 0:0.

1. ŽNL: subota Centrometal – Hodošan 5:1, Polet (P) – Sloga (Š) 2:1, nedjelja Kraljevčan 38 – Bratstvo (J) 1:3 /u Palinovcu/, Jedinstvo (GM) – Naprijed 4:1, Trnovec – BSK 0:0, Dubravčan – Trnava 1:0, Galeb – Podturen 1:2, Graničar (K) – Spartak 2:1.

2. ŽNL – skupina A: Croatia sigurna u gostima

U tri susreta porazi domaćina koji nisu uspjeli postići ni gol. Borac PMP je poražen od Jadrana 0:4, Budućnost (P) od Draškovca 0:2 i Bratstvo (P) od lidera Croatije 0:3.

Jadran je bio uspješan u Turčišću

Mladost (I) je pobijedila Radnički 3:2, a minimalnu domaću pobjedu ostvarila je i Drava (DM) nad Vidovčanom 2:1.

U Ivanovcu minimalna pobjeda Mladosti nad Radničkim

U Dekanovcu pobjeda Mladosti protiv ČSK 3:1.
                             Tri gola za tri boda Dekanovčana

2. ŽNL – skupina A: subota Međimurje-Čakovec – Omladinac (DS) 1:1, nedjelja Borac PMP – Jadran 0:4, Budućnost (P) – Draškovec-Geothermae 0:2, Mladost (I) – Radnički 3:2, Mladost (D) – ČSK 3:1, Bratstvo (P) – Croatia 0:3, Drava (DM) – Vidovčan 2:1. Borac (DH) je slobodan.

2. ŽNL – skupina B: Slavlje Vučetinca kod Venere

Sokol je pobijedio Slobodu (M) 3:1 sa svim golovima u drugom poluvremenu. U susjedskom ogledu poraz lidera Venere od Vučetinca 0:2 s jednim golom u svakom poluvremenu. Mura je poražena od Hajduka (B) 0:1.

Vučetinec je s golom u svakom poluvremenu slavio kod Venere

U golijadi u Miklavcu Budućnost i Mali Mihaljevec odigrali su 4:4. Pobjeda i Hajduk (Š) završili su s miroljubivih 1:1.

2. ŽNL – skupina B: subota Donji Koncovčak – Bratstvo (SV) 4:1, Plavi (Pek.) – Zasadbreg 77 4:1, Sloboda (S) – Omladinac (M) 6:2, nedjelja Sokol – Sloboda (M) 3:1, Venera PMP – Vučetinec 0:2, Budućnost (M) – Mali Mihaljevec 4:4, Mura – Hajduk (B) 0:1, Pobjeda – Hajduk (Š) 1:1. Strahoninec je slobodan.

3. ŽNL: Slavlje Drave (K) u Otoku

Torpedo je bio uvjerljiv nad Dinamom (Ž) 6:1. Otok je poražen od Drave (K) 2:3.

Mladost je u Selnici pobijedila Parag 8:4, a Jedinstvo (NSnD) je bilo bolje od Dubrave 3:0.

3. ŽNL: subota Napredak – Graničar (N) 2:1, nedjelja Torpedo – Dinamo (Ž) 6:1, Otok – Drava (K) 2:3, Parag – Mladost (S) 4:8 /u Selnici/, Jedinstvo (NSnD) – Dubrava 3:0.

Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?