BADMINTON

TURNIR U ČAKOVCU Osvojene tri brončane medalje

Bronce su osvojili Luka Grubić pojedinačno, par Vlahek / Hranilović i par Vadlja / N. Novak.

U subotu u dvorani II.OŠ Čakovec u  organizaciji Badmintonskog kluba Međimurje Čakovec održan je 3. Savezni turnir za seniore Hrvatskog kupa 2019. Na turniru seniora nastupilo je 20 igrača i igračica iz  pet  klubova Hrvatske, a među seniorska ekipa pod vodstvom  trenera Tomislava Grubića i pomoćnog trenera Filipa Vadlje. Voditelji natjecanja bio je naš Filip Mikolaj.

U konkurenciji  seniora  pobjedu je ostvario Filip Špoljarec (MZ). Treće mjesto i brončanu medalju osvojio je naš Luka Grubić (MČ) pobijedivši u napetom meču Dinu Belasa (MZ) 2:1 (21:19,15:21, 21:19 ). Poredak naših: 5. Borna Vadlja, 10. Ivan Grubić i 11. Filip Bel.

U konkurenciji seniorki pobjedu je ostvarila Inga Sadaić (MZ). Poredak naših: 4. Karmela Vadlja i 6. Nela Novak.

U konkurenciji muških parova pobjedu je ostvario par Filip Špoljarec / Edvin Hadžihalilović (MZ). Treće mjesto i brončanu medalju osvojio je naš par Luka Vlahek / Matija Hranilović pobijedivši drugi naš par Borna Vadlja / Luka Grubić 2:0. Ivan Grubić / Filip Bel bili su 6.

U konkurenciji ženskih parova pobjedu je ostvario par Dora Dragčević / Dora Drvodelić (MZ).Treće mjesto i brončanu medalju osvojio je naš par Karmela Vadlja / Nela Novak.
Klub zahvaljuje svojim sponzorima i pokroviteljima  na pomoći u uspješnoj organizaciji turnira: generalni sponzor: Croatia osiguranje Zagreb, zlatni sponzori: Grubić  zastupanje u osiguranju Čakovec, Vizija Nedelišće, Konplast Pušćine, Međimurske vode Čakovec, List Međimurje Čakovec, Eko Međimurje Šenkovec,  srebrni sponzori: PPM Čakovec, GO Studio P Nedelišće, MCS Strahoninec, Strojobravarski obrt Kolar Strahoninec, HAZ projekt Čakovec i Senko Štefanec  te brončani sponzori:  Žvorc graditeljstvo Čakovec, Vodoinstalateri  Balog Strahoninec, Sitotisak Pomor Čakovec, LEPI DEČKI BREWERY Čakovec, Pizzeria Šut Nedelišće i Rampel Šenkovec. Pokrovitelji: II. OŠ Čakovec, ZŠU Grada Čakovca i ZŠUISMŽ.

ORGANIZACIJA 4. SAVEZNIH  TURNIRA u13,17 i 15 HK-a 2019.

Badmintonski klub Međimurje Čakovec  je organizator i domaćin 4. Saveznih  turnira HK-a 2019. za mlađe kadete u13 i mlađe juniore u17 te kadete u15 posljednih turnira u 2019. godini.

4. Savezni turnir HK-a 2019. za mlađe kadete u13 i mlađe juniore u17 održat će se u subotu 19. listopada u dvorani II. OŠ Čakovec od 9:30 do 19:00 sati. Na turniru će nastupiti oko 60 najboljih mlađih kadeta i mlađih juniora Hrvatske u konkurenciji pojedinaca i  mješovitih parova, a među njima i naše ekipe mlađih kadeta i mlađih juniora.

4. Savezni turnir HK-a 2019. za  kadete u15 održat će se u nedjelju 20. listopada u dvorani II.OŠ Čakovec od 9:30 do 16:00 sati. Na turniru će nastupiti oko 30 najboljih  kadeta Hrvatske u konkurenciji pojedinaca i mješovitih parova , a među njima i naša ekipa  kadeta.

Pozivamo sve ljubitelje badmintona da dođu bodriti naše mlade igrače, ulaz besplatan.