BADMINTON

TURNIR U ČAKOVCU Borna Vadlja zlatni pojedinačno i u paru, idući vikend turnir za seniore

U subotu u dvorani II.OŠ Čakovec u organizaciji BK MeđimurjeČakovec održan je 3. Savezni turnir za poletarce u-11 i juniore u19 Hrvatskog kupa 2019.

Na turniru je nastupilo 23 poletarca  i poletarki te 22 juniora i juniorki iz 9 klubova Hrvatske, a među njima  ekipa poletaraca u11 i juniora u19 pod vodstvom glavne trenerice Emilije Talan, trenera Tomislava Grubića i pomoćnog trenera Filipa Vadlje. Vrhovna sutkinja bila je Ivanka Pokorni iz Zagreba, voditelji natjecanja bio je naš Filip Mikolaj, a suci Lucija Zadravec i Jelena Novak te sudački kandidati Luka Grubić i Filip Bel.

U konkurenciji  poletaraca u11 pobjedu je ostvario Lovro Matovina (KC) pobijedivši u finalu našeg  Edu Đurkasa (MČ) 2:0. Brončanu medalju osvojio je naš Juraj Majnarić. Poredak ostalih naših: 8. Janko Hajdarović i  9. Sebastian Sedlar. U konkurenciji poletarki u11 pobjedu je ostvarila Rania Vindiš (Flex). Poredak  naših:  8. Lara Bel i 11. Anabela Bel.

U konkurenciji  juniora u19  pobjedu je ostvario naš Borna Vadlja (MČ) pobijedivši u finalu Bornu Cara (MZ) 2:0. Treće mjesto osvojio je naš Luka Črep. Poredak  ostalih naših igrača: 6. Ivan  Grubić, 8. Dino Blažić i 11. Filip Knežević.

U konkurenciji juniorki u19 pobjedu je ostvarila Ira Martinuš (MZ). U konkurenciji parova juniora  pobjedu je ostvario naš Borna Vadlja (MČ) sa Zagrepčancem Bornom Carom (MZ), a brončanu medalju osvojili su naš par Luka Črep / Ivan Grubić (MČ). Poredak ostalih naših: 5. Filip Knežević / Dino Blažić. U konkurenciji  parova juniorki pobjedu je ostvario par Tamara Cvitkušić / Luna Šaban (MZ).

Klub zahvaljuje sponzorima i pokroviteljima na pomoći u uspješnoj organizaciji turnira:  generalni sponzor: Croatia osiguranje Zagreb, zlatni sponzori: Grubić zastupanje u osiguranju Čakovec, Vizija Nedelišće, Konplast Pušćine, Međimurske vode Čakovec, List Međimurje Čakovec, Eko Međimurje Šenkovec ,  srebrni sponzori: PPM Čakovec, GO Studio P Nedelišće, MCS Strahoninec, Strojobravarski obrt Kolar Strahoninec, HAZ projekt Čakovec i Senko Štefanec te brončani sponzori: Žvorc graditeljstvo Čakovec, Vodoinstalateri  Balog Strahoninec, Sitotisak Pomor Čakovec, LEPI DEČKI BREWERY Čakovec, Pizzeria Šut Nedelišće i Rampel Šenkovec. Pokrovitelji: II.OŠ Čakovec,  ŽŠU Grada Čakovca i ZŠUISMŽ.

3. SAVEZNI TURNIR HK-a 2019. ZA SENIORE

Badmintonski klub Međimurje Čakovec  je organizator i domaćin 3. Saveznog turnira HK-a 2019. za seniore koji će se održati u subotu 12. listopada u dvorani II. OŠ Čakovec od 9:30 do 17:00 sati.

Na turniru  će nastupiti oko 40 najboljih seniora i seniorki iz cijele Hrvatske u konkurenciji pojedinaca i  parova , a među njima i naša seniorska  ekipa. Pozivaju sve ljubitelje badmintona da dođu bodriti naše  igrače. Ulaz je besplatan.

Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?