NOGOMET

SUBOTNJI REZULTATI Uvjerljivi Rudar, Međimurju i Poletu (SMnM) gostujući bod, Omladinac (NSR) slavio kod kuće

U 2. HNL i 3. HNL sjever dobar učinak naših klubova.

U 2. HNL Kustošija i Međimurje su odigrali bez golova 0:0. Tvrda utakmica u kojoj su domaćini željeli nastaviti pozitivan niz, a Čakovčani su uspjeli doći do gostujućeg boda. Kod Međimurja ozlijedio se kapetan i stoper Novoselec nakon dvadesetak minuta, ali kako slijedi dvotjedna pauza nadamo se da će se stići oporaviti. U međimurskom Kupu u utorak u 15:30 sati Međimurje gostuje kod Hajduka u Brezju, a u planu je i pripremna utakmica sa Siofokom.

Rudar je kod kuće pobijedio Podravinu 4:1. Na samom otvaranju gol Šoltića. Gosti u samoj završnici poluvremena iz kaznenog udarca izjednačuju na 1:1. Na početku drugog dijela dva gola Antolovića za 3:1 i nakon toga gol Zadravca za konačnu pobjedu 4:1.

Bjelovar i Polet (SMnM) odigrali su 1:1. Prvi dio završio je bez golova. Golom Medveda poveo je Polet u 53. minuti, a domaćin poravnava na 1:1 u 60. minuti i tako je ostalo do kraja.

2. HNL: subota Kustošija – Međimurje 0:0.

3. HNL sjever: subota Rudar – Podravina 4:1, Bjelovar – Polet (SMnM) 1:1

4. NL skupina Čakovec – Varaždin: Pobjeda Omladinca (NSR)

Veliko veselje u Novom Selu Rok gdje je Omladinac pobijedio Zelengaj 2:1. Poluvrijeme je bilo 1:1, a strijelac za domaćine bio je Drk. U drugom dijelu gol Lukmana za pobjedu domaćina 2:1.

Slavlje Omladinca u Novom Selu Rok

Ivančica je bila bolja od Dinama (D) 2:0 golovima u prvom poluvremenu.

Bednja je pobijedila Nedelišće 2:1. Golom Juraka u 24. minuti povelo je Nedelišće 0:1, ali odmah nakon toga domaćin izjednačuje na 1:1. Nakon desetak minuta drugog dijela gol domaćina za konačnih 2:1.

4. NL skupina Čakovec – Varaždin: subota Ivančica – Dinamo (D) 2:0, Omladinac (NSR) – Zelengaj 2:1, Bednja – Nedelišće 2:1, nedjelja 10:00 sati Sloga (Č) – Mladost Komet, u 15:00 sati Međimurec – Mladost (SM), Jalžabet – Dinamo (P), Dubravka Zagorac – Nedeljanec.

1. ŽNL: Domaća pobjeda Hodošana i gostujuća Dubravčana

Podturen je poražen kod kuće od Dubravčana 0:1. Domaćin nije iskoristio svoje prigode, gost jest jednu početkom drugog dijela što mu je donijelo sva tri boda.

Jedan gol za tri boda Dubravčana u Podturnu

Hodošan je bio bolji od Kraljevčana 2:1. Iako su gosti dobili prvo poluvrijeme 0:1 u nastavku preokret i pobjeda domaćina.

1. ŽNL: subota Podturen – Dubravčan 0:1, Hodošan – Kraljevčan 38 2:1, nedjelja u 15:30 sati Bratstvo (J) – Graničar (K), Spartak – Galeb, Trnava – Trnovec, BSK – Polet (P), Sloga (Š) – Jedinstvo (GM), Naprijed – Centrometal.

2. ŽNL – skupina A: nedjelja u 15:30 sati Jadran – Drava (DM), Vidovčan – Bratstvo (P), Croatia – Borac (DH), ČSK – Mladost (I), Radnički – Međimurje-Čakovec, Omladinac (DS) – Budućnost (P), Draškovec-Geothermae – Borac PMP. Mladost (D) je slobodna.

2. ŽNL – skupina B: Čak tri gostujuće pobjede

U Štrukovcu pobjeda Hajduka nad Slobodom (S) 3:0. U ostalim susretima slavili su gosti.

Hajduk (B) je poražen od Donjeg Koncovčaka 2:3. Poluvrijeme je bilo 1:1. Gosti u nastavku imaju 1:3 pa domaćin smanjuje na konačnih 2:3. Bratstvo (SV) je minimalno poraženo od Budućnosti (M) 0:1, a Vučetinec je stradao od Sokola čak 2:6.

Domaći potop Vučetinca od Sokola

2. ŽNL – skupina B: subota Hajduk (Š) – Sloboda (S) 3:0, Hajduk (B) – Donji Koncovčak 2:3, Bratstvo (SV) – Budućnost (M) 0:1, Vučetinec – Sokol 2:6, nedjelja u 15:30 sati Plavi (Pek.) – Omladinac (M), Zasadbreg 77 – Mura, Mali Mihaljevec – Venera PMP, Sloboda (M) – Strahoninec. Pobjeda je slobodna.

3. ŽNL: nedjelja u 10:00 sati Graničar (N) – Parag, u 15:30 sati Dinamo (Ž) – Jedinstvo (NSnD), Dubrava – Napredak, Mladost (S) – Otok, Drava (K) – Torpedo.