NOGOMET

KOMENTAR NEDJELJNOG KOLA U Domašincu bez pobjednika, porazi Mladosti (SM) i Omladinca (NSR)

U 4. nogometnoj ligi međimurski susret imali smo u Domašincu gdje je Dinamo ugostio Slogu Čakovec. Ovi su klubovi nedavno igrali i u šesnaestini finala Kupa.

Dinamo Domašinec i Sloga Čakovec odigrali su bez pobjednika 1:1. Prvi dio završio je bez golova. Gosti su poveli, domaćin poravnao i na kraju svakome po gol i bod.

U Domašincu bez pobjednika

Mladost je u Svetoj Mariji poražena od Ivančice 2:3. Poluvrijeme je bilo 1:1. Gosti u nastavku vode 1:3, Mladost smanjuje na 2:3, ali više od toga nije išlo.

Dubravka-Zagorac je porazila Omladinac Novo Selo Rok 5:0 s tri gola u prvom dijelu i još dva u nastavku.

4. NL skupina Čakovec – Varaždin: subota Dinamo (P) – Međimurec 2:1, Mladost Komet – Nedelišće 1:0, nedjelja Mladost (SM) – Ivančica 2:3, Dubravka Zagorac – Omladinac (NSR) 5:0, Dinamo (D) – Sloga (Č) 1:1, Zelengaj – Bednja 2:4, Nedeljanec – Jalžabet 1:0.

1. ŽNL: Samo Trnovcu domaće slavlje

U pet nedjeljnih susreta tek jedna domaća pobjeda i to ona Trnovca protiv Graničara (K) 2:0. U ogledu Kraljevčana i BSK-a pobjednika nije bilo, susret je završio 1:1.

Dubravčan je poražen od Galeba

Tri gosta su bila uspješna uz dvije četvorke u domaćim mrežama. Naprijed je poražen od Bratstva (J) 1:4, a Dubravčan od Galeba 0:4. Jedinstvo (GM) je izgubilo od Podturna 0:2.

U Donjem Kraljevcu bez pobjednika

1. ŽNL: subota Hodošan – Sloga (Š) 2:0, Centrometal – Trnava 3:2, Polet (P) – Spartak 7:2, nedjelja Naprijed – Bratstvo (J) 1:4, Kraljevčan 38 – BSK 1:1, Jedinstvo (GM) – Podturen 0:2, Trnovec – Graničar (K) 2:0, Dubravčan – Galeb 0:4.

2. ŽNL – skupina A: ČSK i Vidovčan slavili u gostima

U šest nedjeljnih susreta dva gostujuća slavlja. Borac PMP je poražen od ČSK 2:3 i Mladost (I) od Vidovčana 1:4.

Omladinac (DS) je bio bolji od Jadrana 3:1 kao i Draškovec od Radničkog 3:1. Mladost (D) je porazila Dravu (DM) 2:0, a Borac (DH) je s minimalnih 4:3 slavio protiv Bratstva (P).

U Donjem Hrašćanu pobjeda domaćina Borca

2. ŽNL – skupina A: subota Međimurje-Čakovec – Croatia 0:1, nedjelja Omladinac (DS) – Jadran 3:1, Draškovec-Geothermae – Radnički 3:1, Borac PMP – ČSK 2:3, Mladost (I) – Vidovčan 1:4, Mladost (D) – Drava (DM) 2:0, Borac (DH) – Bratstvo (P) 4:3. Budućnost (P) je slobodna.

2. ŽNL – skupina B: Gostujuća šestica Brezovčana

U susjedskom derbiju Strahoninec i Bratstvo (SV) odigrali su bez pobjednika 2:2 i to je bio jedini nedjeljni neriješeni ishod.

Venera je kod kuće pobijedila Zasadbreg 77 4:0 s dva gola u svakom poluvremenu i jedini su kod kuće ubilježili sva tri boda.

Sloboda (M) je poražena od Malog Mihaljevca 0:2. Najteže je kod kuće stradao Sokol koji je izgubio od Hajduka (B) 3:6. Omladinac (M) je poražen od Budućnosti (M) 2:4 kao i Mura od Pobjede 2:4.

2. ŽNL – skupina B: subota Donji Koncovčak – Hajduk (Š) 0:0, Plavi (Pek.) – Sloboda (S) 2:2, nedjelja Sloboda (M) – Mali Mihaljevec 0:2, Strahoninec – Bratstvo (SV) 2:2, Sokol – Hajduk (B) 3:6, Venera PMP – Zasadbreg 77 4:0, Budućnost (M) – Omladinac (M) 2:4, Mura – Pobjeda 2:4. Vučetinec je slobodan.

3. ŽNL: Visoka pobjeda Jedinstva (NSnD) protiv neporaženog Otoka

Otok je do sada imao sve četiri pobjede, ali je stradao u ovom kolu kod kuće od Jedinstva (NSnD) 1:8. Poluvrijeme je bilo 1:3. I Mladost (S) je pokleknula kod kuće od Dinama (Ž) 2:4.

U dva domaća susreta dvije četvorke domaćina. Drava (K) je pobijedila Graničara (N) 4:0 kao i Torpedo Dubravu 4:0.

3. ŽNL: subota Parag – Napredak 2:4, nedjelja Mladost (S) – Dinamo (Ž) 2:4, Drava (K) – Graničar (N) 4:0, Torpedo – Dubrava 4:0, Otok – Jedinstvo (NSnD) 1:8.