ribolov

FOTO Ekipa Soma 1 najbolja u Kotoribi na 36. po redu Kupu Soma u ribolovu udicom na plovak

Prvo mjesto osvojila je ekipa Soma 1 u sastavu Marko Horvat, Željko Sabolić i Ivica Jakupak

U sklopu obilježavanja Dana općine Kotoriba u nedjelju, 8. rujna u organizaciji SRD-a Som Kotoriba na vodi Šudergraba održan je 36. po redu Kup Soma u ribolovu udicom na plovak.

Natjecalo se šest ekipa Som 1, Som 2, Žužička Kotoriba, Štuka Torčec, Štuka Donja Dubrava i Mlinarci iz Mađarske. Prvo mjesto osvojila je ekipa Soma 1 u sastavu Marko Horvat, Željko Sabolić i Ivica Jakupak. Drugo mjesto pripalo je Žužički, treće Somu 2, četvrti su bili Mlinarci, peta ŠtukaDonja Dubrava, dok je šesto mjesto zauzela ekipa Štuke iz Torčeca.

Najbolji su nagrađeni medaljam i peharima, a na postignutim rezultatima čestitao im je načelnik Ljubomir Grgec.

Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?