KAO DIO HRVATSKE REPREZENTACIJE

SJAJNI KARATISTI GLOBUSA Jedno zlato i dvije bronce sa Svjetskog kupa i Svjetske lige

Najveći uspjeh postigla je Aida Trstenjak osvojivši zlato, dok su Leona Gulija i Nikola Topličanec osvojili brončane medalje

U konkurenciji 80 zemalja svijeta i 3200 natjecatelja na Svjetskom kupu i Svjetskoj ligi, kao dio hrvatske reprezentacije, naši Globusovci ponovno su pokazali da su u samom vrhu karatea.

Najveći uspjeh postigla je Aida Trstenjak osvojivši zlato u konkurenciji U12. KK Globus Čakovec-Mala Subotica je ujedno i najuspješniji klub iz Hrvatske i jedini čiji su natjecatelji za reprezentaciju osvojili tri medalje.

Leona Gulija i Nikola Topličanec osvojili su brončane medalje u kategorijama U14. Za reprezentaciju Hrvatske iz Globusa još su nastupili Ema Marčec, Sara Novak, Ana Filipović, Sven Strahija, Lovro Farkaš, Kristian Topličanec, Timo Vlahek i Josip Slukić

Karate klub Globus će biti domaćin jednog od najvažnijih karate turnira u Hrvatskoj, Međimurje open 2019. Više od 1000 natjecatelja iz 15-ak zemalja okupit će se u subotu, 31. kolovoza u dvorani Graditeljske škole.

Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?