Vijesti / Sport
Sport
MEĐIMUREC 2019. Od petka do nedjelje pratite majstorije malih nogometaša U13

NOGOMET

MEĐIMUREC 2019. Od petka do nedjelje pratite majstorije malih nogometaša U13

Nogometni klub Međimurec je organizator već tradicionalnog, a ove godine 21. Međunarodnog nogometnog turnira. Na turniru sudjeluju U-14 mladi nogometaši rođeni 2006. godine i mlađi.

Turnir traje tri dana, 16, 17.i 18. kolovoza. Turnir se održava pod geslom Nogometom protiv droge i drugih poroka današnjice i pod pokroviteljstvom je HNS i licenciran od UEFA-e.

Raspored utakmica

GRUPA A
GNK Dinamo Zagreb
SK Slavia Prague
FK Adria
NK Međimurec

GRUPA B
NK Osijek
IF Brommapojkarna
MTK Budapest
NK Varaždin

GRUPA C
HNK Hajduk Split
FC Legia Warszaw
Growe Aichi
NK Međimurje

GRUPA D
FK Crvena Zvezda
Udinese Calcio
FC Lugano
FC Oxala Tokyo

>>> POZNATI svi sudionici U-13 turnira Međimurec 2019

>>> NK MEĐIMUREC Organizira prvo okupljanje YouTubera u regiji

Petak 16.08
14:00  IF Brommapojkarna - Varaždin     
14:50  Legia Warszawa - NK Međimurje     
15:40  Udinese Calcio - Oxala Tokyo     
16:30  Slavia Praha - FK Adria     
17:20  NK Osijek - MTK Budapest     
18:10  Hajduk Split - FC Grown Aichi     
19:00  FK Crvena Zvezda - Lugano     

Subota 17.08.

Stadion NK Međimurec
09:00 MTK Budapest - Varaždin     
09:50 FC Lugano - Oxala Tokyo     
10:40 Slavia Praha - NK Međimurec     
11:30 IF Brommapojkarna - MTK Budapest     
12:20 Hajduk Split - NK Međimurje     
13:10 Udinese Calcio - FC Lugano     
14:00 GNK Dinamo Zagreb - NK Međimurec

15:00 svečano otvorenje turnira

16:00 FK Crvena Zvezda - Udinese Calcio     
16:50 NK Međimurec - FK Adria     
17:40 Hajduk Split - Legia Warszawa     
18:30 NK Osijek - IF Brommapojkarna     
19:20 GNK Dinamo Zagreb - SK Slavia Praha

Stadion NK Nedelišće
10:00 Growe Aichi - NK Međimurje     
10:50 GNK Dinamo Zagreb - FK Adria     
11:40 NK Osijek - NK Varaždin     
12:30 FC Legia Warszaw - Growe Aichi     
13:20 FK Crvena Zvezda - FC Oxala Tokyo         

SKUPINA 1
3. iz grupe A (A3)
4. iz grupe A (A4)
3. iz grupe B (B3)
    
SKUPINA 2
3. iz grupe C (C3)
4. iz grupe C (C4)
3. iz grupe D (D3)
 

Nedjelja 18.08.

Stadion NK Međimurec
08:10 Skupina 1 A4 - B3     
09:00 Četvrtfinale A1 - B2     
09:50 Četvrtfinale C1 - D2     
10:40 Četvrtfinale B1 - A2     
11:30 Četvrtfinale D1 - C2     
12:20 Skupina 2 C3 - D4     
14:00 Za 9. mjesto     
14:50 Polufinale (A1-B2) - (C1-D2)
15:40 Polufinale (B1-A2) - (D1-C2)
16:30 Za 7. mjesto     
17:20 Za 5. mjesto     
18:10 Za 3. mjesto     
19:00 Finale     
20:00 Zatvaranje turnira     

Stadion NK Nedelišće
08:10 Skupina 1 A3 - B4     
09:00 Skupina 2 C3 - D3     
09:50 Skupina 2 D4 - C4     
10:40 Skupina 1 A3 - B3     
11:30 Skupina 1 A4 - B4     
12:20 Skupina 2 C4 - D3
13:30 Poraženi iz četvrtfinala (A1-B2) - (C1-D2)
14:20 Poraženi iz četvrtfinala (B1-A2) - (D1-C2)    
 

 

Pročitajte i ovo
Najgledanija galerija
Izdvojeno

Reci što misliš!