Vijesti / Sport
Sport
SEZONA 2019./2020. Prijedlog sastava seniorskih liga

NOGOMET

SEZONA 2019./2020. Prijedlog sastava seniorskih liga

Prvenstvena nogometna sezona je završena i sada je na redu slaganje liga za sezonu 2019./2020.

U nastavku donosimo prijedlog sastava seniorskih liga kojeg smo dobili iz Međimurskog nogometnog saveza.

I. HNLŽ
ŽNK KATARINA ZRINSKI – Čakovec

II. HNLŽ
NK NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC

II. HNL  
NK MEĐIMURJE (Čakovec)

III. HNL - SJEVER
NK POLET (Sveti Martin na Muri)
NK RUDAR (Mursko Središće)

ČETVRTA NOGOMETNA LIGA ČK-VŽ
1. MLADOST KOMET (Prelog)
2. SLOGA (Čakovec)
3. MEĐIMUREC
4. OMLADINAC (Novo Selo Rok)
5. PUŠĆINE
6. NEDELIŠĆE
7. DINAMO (Domašinec)
8. DINAMO (Palovec)

I. MEĐIMURSKA LIGA
1. PODTUREN
2. SPARTAK (Mala Subotica)
3. POLET (Pribislavec)
4. TRNAVA (Goričan)
5. GRANIČAR (Kotoriba)
6. MLADOST (Sveta Marija)
7. DUBRAVČAN (Donja Dubrava)
8. TRNOVEC
9. KRALJEVČAN 38 (Donji Kraljevec)
10. BSK (Belica)
11. CENTROMETAL (Macinec)
12. BRATSTVO (Jurovec)
13. HODOŠAN
14. SLOGA (Štrigova)
15. GALEB (Oporovec)
16. JEDINSTVO (Gornji Mihaljevec)

II. MEĐIMURSKA LIGA – A
1. BORAC PMP (Turčišće)
2. VIDOVČAN (Donji Vidovec)
3. OMLADINAC (Držimurec-Strelec)
4. MLADOST (Ivanovec)
5. VUČETINEC
6. CROATIA (Orehovica)
7. RADNIČKI (Gardinovec)
8. BUDUĆNOST (Podbrest)
9. ČSK (Čehovec)
10. DRAŠKOVEC-GEOTHERMAE
11. NAPRIJED (Cirkovljan)
12. JADRAN (Štefanec)
13. NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC
14. MLADOST (Dekanovec)
15. DRAVA (Donji Mihaljevec)
16. BORAC (Donji Hrašćan)

II. MEĐIMURSKA LIGA – B
1. BUDUĆNOST (Miklavec)
2. SLOBODA (Slakovec)
3. VENERA PMP (Sveti Juraj na Bregu)
4. POBJEDA (Gornji Hrašćan)
5. DONJI KONCOVČAK
6. HAJDUK (Štrukovec)
7. BRATSTVO (Savska Ves)
8. SOKOL (Vratišinec)
9. MURA (Hlapičina)
10. SLOBODA (Mihovljan)
11. MALI MIHALJEVEC
12. PLAVI (Peklenica)
13.  ZASADBREG 77
14.  HAJDUK (Brezje)
15.  STRAHONINEC                                                                                                     
16. OMLADINAC (Mačkovec)

III. MEĐIMURSKA LIGA
1. NK GRANIČAR (Novakovec)
2. OTOK
3. DRAVA (Kuršanec)
4. NAPREDAK (Gornji Kraljevec)
5. TORPEDO (Križovec)
6. DINAMO (Žiškovec)
7. MLADOST (Selnica)
8. BRATSTVO (Preseka)
9. PARAG
10. ZEBANEC 1986
11. JEDINSTVO (Novo Selo na Dravi)
12. DUBRAVA (Sivica)

Pročitajte i ovo
Najgledanija galerija
Izdvojeno

Reci što misliš!