NOGOMET

POSLJEDNJE KOLO Polet (SMnM) siguran kod kuće, remi Pušćina za četvrto mjesto

U subotu su klubovi odigrali posljednje prvenstveno kolo.

U 4. NL skupina Čakovec – Varaždin prvak Polet (SMnM) pobijedio je Slogu (Č) 4:0. U prvom dijelu dvostruki je strijelac bio Barat, a u drugom dijelu Mezga i Goričanec.

Pušćine i Bednja odigrali su 1:1 golovima u prvom dijelu. Gosti su poveli, Pušćine izjednačilo preko Kocijana za 1:1 i kako je Međimurec poražen kod Varteksa 3:1 Pušćine je na kraju četvrto.
Omladinac (NSR) je pobijedio Nedeljanec 1:0. Mladost Komet je bila bolja od Jalžabeta 3:1 golovima u prvom dijelu. Nikola Bukal je postigao eurogol, a on se danas I oprostio od seniorske ekipe. Stijelci su još bili Dino Bukal i Golubić. Domaćin je bio uspješan iako nije mogao računati na braću Radiković, Jambrovića i Farkaša.

Dinamo (D) I Dubravka-Zagorac odigrali su 2:2. Poluvrijeme je bilo 1:0 golom iz kaznenog udarca. Imao je domaćin i 2:0, no s dva gola u posljednjih pet minuta gosti dolaze do boda.

Podravina je poražena od Rudara 1:4. Poluvrijeme je bilo 0:3 golovima Skolibera, Zadravca i Goričanca. Pobjedu je potvrdio drugim golom skoliber u nastavku. U golijadi Novi Marof je poražen od Nedelišća 3:7. Poluvrijeme je bilo 0:3.

4. NL skupina Čakovec – Varaždin: subota Polet (SMnM) – Sloga (Č) 4:0, Pušćine – Bednja 1:1, Omladinac (NSR) – Nedjeljanec 1:0, Mladost Komet – Jalžabet 3:1, Dinamo (D) – Dubravka-Zagorac 2:2, Podravina – Rudar 1:4, Varteks – Međimurec 3:1, Novi Marof – Nedelišće 3:7

1. ŽNL:  Dvije domaće pobjede i dva remija

Kraljevčan 38 i Hodošan odigrali su 2:2 golovima u prvom dijelu. Gosti su poveli s dva gola prednost pa je domaćin izjednačio. Centrometal i Galeb odigrali su 1:1 golom domaćina u prvom dijelu i gosta u drugom.

Polet (P) je pobijedio Spartak 4:0. Strijelac u prvom dijelu bio je Deglin, a u nastavku Vrbanec, auto-gol Lackovića i gol Palfija. BSK je bio bolji od Sloge (Š) 3:0 s jednim golom u prvom dijelu i još dva u nastavku.

1. ŽNL: subota Kraljevčan 38 – Hodošan 2:2, Centrometal – Galeb 1:1, Polet (P) – Spartak 4:0, BSK – Sloga (Š) 3:0, nedjelja u 17:30 sati Podturen – Trnava, Sloboda (S) – Dinamo (P), Bratstvo (J) – Mladost (SM), Jedinstvo (GM) – Graničar (K).

2. ŽNL – skupina A: nedjelja u 17:30 sati Drava (K) – Drava (DM), Borac PMP – Radnički, Croatia – Omladinac (DS), Borac (DH) – Jadran, Mladost (D) – Naprijed, Mladost (I) – Draškovec-Geothermae, Dubravčan – Budućnost (P), Vidovčan – ČSK.

2. ŽNL – skupina B: Dvije domaće četvorke

U Savskoj Vesi pobjeda Bratstva nad Donjim Koncovčakom 4:0. Poluvrijeme je bilo 1:0 i gol možete pogledati u nastavku.

Pobjeda je pobijedila Plave 4:0. Poluvrijeme je bilo 3:0, a zanimljivo da je domaćin ostao bez vratara od 10. minute zbog igranja rukom izvan kaznenog prostora, ali je unatoč tome domaćin bio siguran.

Prvak Trnovec i Budućnost (M) odigrali su 1:1 golovima u prvom dijelu. Domaćin je poveo, a gost izjednačio.

2. ŽNL – skupina B: subota Bratstvo (SV) – Donji Koncovčak 4:0, Pobjeda – Plavi 4:0, Trnovec – Budućnost (M) 1:1, nedjelja u 17:30 sati Hajduk (B) – Sloboda (M), Mura – Jedinstvo (NSD), Strahoninec – Venera PMP, Sokol – Hajduk (Š), Omladinac (M) – Mali Mihaljevec.

3. ŽNL: Pobjeda Otoka za Kraj

U Sivici poraz Dubrave od Otoka 2:4. Poluvrijeme je bilo 2:2.

3. ŽNL: subota Dubrava – Otok 2:2, nedjelja u 17:30 sati Zasadbreg 77 – Parag, Zebanec 1986 – Međimurje-Čakovec, Graničar (N) – Napredak, Dinamo (Ž) – Mladost (S) i Torpedo – Bratstvo (P). Vučetinec je slobodan.