ODBOJKA

KUP Poraz Kaštela od Karlovca

U dvorani OŠ Belica sastale su se ekipe ŽOK Kaštel Pribislavec i OK Karlovac u 2. kolu kupa regije centar.

Ekipa ŽOK Kaštela odigrala je odličnu utakmicu, ali ekipa OK Karlovac pobjedom se plasirala u sljedeće kolo kupa s rezultatom 3:1 u setovima. Prvi set Kaštelanke odlično otvaraju set, poslije vodstva 15:9 sigurnim servisima pobjeđuju 25:16.

Drugi set ekipa OK Karlovac bolje igra i bez većih problema  pobjeđuju 25:9. Treći set Kaštelanke igraju odlično, borbeno  i kod vodstva 19:16 pada koncentracija što koriste gostujuće igračice i pobjeđuju 25:21. Četvrti set vode Kaštelanke cijeli set i  kod vodstva 22:18 sedam poena gostujuće ekipa, preokreću set i pobjeđuje 25:22.
ŽOK Kaštel: Mateja Posavec, Ema Frančić, Mirijam Varga, Laura Frančić, Klara Škvorc, Iva Hranilović,  Mailinda Vnuk,Iva Bulović, Azra Jelenić,Inka Varga, Ljerka Herman. Trener Marko Obadić.
OK Karlovac: Daša Malnar, Melani Brita Luketić, Doroteja Kolaković, Lara Maradin, Petra Banačić, Kristina Vuk, Tara Dujmović, Maja Prahović, Lora Grubešić, Ella Badanjak, Sandra Belobaba.