FOTO Hrvatska poražena od Tunisa u Varaždinu, evo kako je to izgledalo na terenu i tribinama
Siniša Sović/Foto agencija Sjever

VATRENI U VARAŽDINU

Tunis je nanio prvi poraz Vatrenima u Varaždinu

Na Gradskom stadionu u Varaždinu odigrana je prijateljska utakmica između Hrvatske i Tunisa.

Kramarić, Kovačić i ostali igrači zajedno s izbornikom Zlatkom Dalićem predvodili su nogometnu A reprezentaciju koja se vratila u Varaždin nakon 2015. godine i utakmice protiv Gibraltara koju je dobila s 4:0.

Hrvatska - Tunis Fotogalerija

Hrvatska reprezentacija do ove utakmice u Varaždinu nije doživjela poraz, no kako za sve postoji prvi put, tako su Vatreni danas poraženi od Tunisa.

Tunis je na poluvrijeme otišao s minimalnom prednošću 1:0 golom Badrija. Petković je odmah početkom drugog dijela poravnao na 1:1, a Sliti je iz jedanaesterca u 70. minuti postavio konačnih 1:2.

Fotografije s tribina i događanja na travnjaku pogledajte u našoj fotogaleriji.