VELIKO SLAVLJE U PALOVCU

VIDEO Palovcem se orila pjesma: Igrači Dinama vožnjom u traktorskoj prikolici slavili naslov prvaka

Bilo je veselo po ulicama Palovca. Traktor je vozio prikolicu u kojoj su bili igrači Dinama iz koje se orila pjesma

Nogometaši Dinama iz Palovca pobijedili su Bratstvo Jurovec 3:0 i uoči posljednjg prvenstvenog kola osigurali naslov prvaka.

U 29. kolu Prve međimurske nogometne lige Dinamo je u Palovcu pobijedio Bratstvo Jurovec 3:0. Jurovčani su bili ravnopravni sve do 76. minute kada Dominik Palfi postiže gol za vodstvo domaćina 1:0. Palfi je ušao petnaestak minuta ranije. Do kraja susreta strijelci za domaćine još su bili Ladislav Junior Nađ u 86. minuti i Davor Štrok u 89. minuti.

Palovčani su ovom pobjedom došli do naslova prvaka. Dinamo je u dosadašnjih 29 kola ubilježio 22 pobjede, 2 remija i 5 poraza s gol – razlikom 75:29. Sakupili su 68 bodova, druga Mladost Sveta Marija ima osam bodova manje i u Palovcu su dobro profeštali naslov prvaka.

Bilo je veselo po ulicama Palovca. Traktor je vozio prikolicu u kojoj su bili igrači Dinama iz koje se orila pjesma. Kako je to to izgledalo u Palovcu – pogledajte u u nastavku.