PRVENSTVO HRVATSKE

SJAJNI MEĐIMURSKI ATLETIČARI Nevia zlatna, Dorian srebrni, a Aleksandar brončani

Nevia Fotak je uvjerljivo pobijedila konkurenciju! Bravo i za Doriana Čavleka i Aleksandra Žbulja!

Odlične rezultate postigli su članovi Ateltskog kluba Međimurje koji su ovog vikenda nastupili na Prvenstvu Hrvatske u višebojima, održanim u Zagrebu na stadionu Mladosti.

Osvojene su tri medalje, po jedna zlatna srebrna i brončana, a najuspješnija je bila Nevia Fotak, koja je u konkurenciji limačica rođenih nakon 2007. godine, osvojila prvo mjesto i zlatnu medalju. Nevia je uvjerljivo pobijedila konkurenciju a neuhvatljiva je bila na 200 m s 28,07 sekundi i skoku u dalj sa preskočenih 4,77 m, što su za njezin uzrast izvrsni rezultati.!

Srebrnu medalju za samo osam bodova manje od prvoplasiranog osvojio je Dorian Čavlek u kategoriji limača a broncu je osvojio njihov trener Aleksandar Žbulj koji je nastupio u desetoboju za seniore.

Na natjecanju su za AK Međimurje nastupili i Jana Blažeka koja je osvojila u konkurenciji limačica 9. mjesto te Oto Pesek koji je u konkurenciji limača osvojio 14. mjesto.

Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?