NOGOMET

SUBOTNJI REZULTATI Bod Rudara kod Varteksa, pobjede Poleta (SMnM) i Omladinca (NSR), Pušćine do boda u sudačkoj nadoknadi

Subotnje nogometno prvenstveno kolo donijelo je niz zanimljivih rezultata.

U susretu 4. lige koji je počeo sat ranije od ostalih Novi Marof je poražen od Bednje 1:2. U Prelogu su Mladost Komet i Pušćine odigrali 1:1. Golom Bukala poveo je domaćin u 40. minuti, a Malnar je golom u sudačkoj nadoknadi poravnao na 1:1 i donio Pušćinama bod.

Polet (SMnM) je s 3:0 protiv Nedeljanca došao do nova tri boda. Već u 3. minuti je 1:0 golom Mezge i to je rezultat prvog dijela. U drugom dijelu autogol gostiju u 61. minuti i gol Medveda u 86. minuti.

Varteks i Rudar odigrali su 1:1. Petak je doveo našu ekipu u vodstvo u 16. minuti, varteksovci su poravnali na 1:1 u 20. minuti i tako je ostalo do kraja.

Veliki bod Rudara kod Varteksa

Podravina je poražena od Omladinca (NSR) 1:3 golovima Lukmana (’20), Okuba (’23) i Yokochia (’27).

4. HNL: subota 16 Novi Marof – Bednja 1:2, Mladost Komet – Pušćine 1:1, Polet (SMnM) – Nedeljanec 3:0, Varteks – Rudar 1:1, Podravina – Omladinac (NSR) 1:3, nedjelja 10 sati Sloga (Č) – Nedelišće, 17 sati Dinamo (D) – Međimurec, Dubravka-Zagorac – Jalžabet.

1. ŽNL: Polet (P) bolji od Dinama (P)

Bratstvo (J) i Podturen završili su bez pobjednika 4:4. Centrometal je visoko porazio Trnavu 6:1. U Pribislavcu je Polet bio bolji od Dinama (P) 3:0.

Poletova trica u Pribislavcu protiv lidera

1. ŽNL: subota Bratstvo (J) – Podturen 4:4 /u Podturnu/, Centrometal – Trnava 6:1 /u Trnovcu/, Polet (P) – Dinamo (P) 3:0, nedjelja u 17 sati Kraljevčan 38 – Sloboda (S), Jedinstvo (GM) – Hodošan, BSK – Mladost (SM), Sloga (Š) – Graničar (K), Spartak – Galeb.

2. ŽNL – skupina A: nedjelja u 17 sati Drava (K) – Croatia, Borac (DH) – Borac PMP, Mladost (D) – Drava (DM), Mladost (I) – Radnički, Dubravčan – Omladinac (DS), ČSK – Jadran, Vidovčan – Naprijed, Budućnost (P) – Draškovec-Geothermae.

2. ŽNL – skupina B: Sokolova petarda

Sokol je s 5:2 bio bolji od Slobode (M), a Plavi i Mali Mihaljevec su odigrali 2:2.

2. ŽNL – skupina B: subota Sokol – Sloboda (M) 5:2, Plavi (Pek.) – Mali Mihaljevec 2:2, nedjelja u 17 sati Hajduk (B) – Mura, Strahoninec – Bratstvo (SV), Omladinac (M) – Donji Koncovčak, Pobjeda – Jedinstvo (NSD), Trnovec – Venera PMP, Budućnost (M) – Hajduk (Š).

3. ŽNL: Dvije domaće četvorke

Vučetinec je bio bolji od Napretka 4:0, a Bratstvo (P) je porazilo Mladost (S) 4:1.

3. ŽNL: subota Vučetinec – Napredak 4:0, Bratstvo (P) – Mladost (S) 4:1, nedjelja u 10 sati Graničar (N) – Dubrava, u 17 sati Zasadbreg 77 – Zebanec 1986, Dinamo (Ž) – Parag, Torpedo – Otok. Međimurje-Čakovec je slobodna.