NEMA STRAHA ZA BUDUĆNOST

OSVOJILI TURNIR U RUMUNJSKOJ Sjajan uspjeh U-16 reprezentacije, među njima i Međimurec Viktor Kanižaj!

Odigrali su neriješeno protiv Poljske te pobijedili Norvešku i Rumunjsku i tako osvojili turnir

Izabranici Tomislava Rukavine otvorili su turnir u Rumunjskoj neodlučenim protiv Poljske (2:2), da bi potom preokretom svladali Norvešku, a u trećem su kolu snage odmjerili s reprezentacijom domaćina.

Odluka je pala nakon samo četiri minute igre, kada je Rozić postigao, pokazalo se, pobjednički pogodak za Hrvatsku. Nastupio je i naš Međimurec Viktor Kanižaj koji je u u igru ušao odmah na početku drugog poluvremena.

Hrvatska je tako sa sedam osvojenih bodova zauzela prvo mjesto, a u drugoj utakmici trećeg kola Norveška i Poljska odigrale su neriješenih 0:0. Poljska je druga s pet bodova, Norveška treća s četiri, a Rumunjska je ostala bez bodova.

U-16: RUMUNJSKA – HRVATSKA 0:1 (0:0)
Međunarodni prijateljski turnir, Mogosoaia.

Strijelac: 0:1 – Rozić (4′)

Hrvatska: Zadro, Pobi (63′ Rak), Ambrož (41′ Kanižaj), Marušić (75′ Milošević), Rozić, Duvnjak (63′ Lazar), Šimić (56′ Krolo), Šaranić (56′ Stojković), Ivanović (41′ Romac), Žilinski (75′ Brekalo), Pelivan (75′ Braun). Izbornik: T. Rukavina.

Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?