Vijesti / Sport
VAŽNA POBJEDA Tri gola za tri boda Katarine Zrinski

NOGOMET

Vrlo važna pobjeda nogometašica ŽNK Katarina Zrinski nad ŽNK Pregrada.

Od samog početka utakmice naše igračice su odlično kontrolirale igru i nisu dozvoljavali igračicama Pregrade da ozbiljnije ugroze gol. Igrale su cijelu utakmicu vrlo motivirano, trkački raspoložene i  taktički disciplinirano. Nakon nekoliko odličnih akcija, gostujuća vratarka u šesnaestercu ruši našu ponajbolji igračicu Cicijelji. Sigurna realizatorica jedanaesterca u 37. minuti utakmice je Barbara Nagy. Nogometašice Katarine Zrinski pojačavaju pritisak koji okrunjuju drugim, prekrasnim zgoditkom na utakmici Perice Cicijelji u 44. minuti.

U drugom poluvremenu naglasak je bio na očuvanju rezultata i posjedu lopte. Rezultat se nije mijenjao do 75. minute kada Barbara Nagy  odlično izvodi slobodan udarac, a Cicijelji rutinski zabija odbijanac za vodstvo 3:0.

Odličan uvod za nastavak prvenstva jer unatrag dvije službene utakmice, četvrtfinale Kupa i posljednjeg prvenstvog kola, naše nogometašice nisu primile gol, taktički vrlo kvalitetno odrađuju zadatke te se s optimizmom pripremaju za teško gostovanje kod ŽNK Dinamo.

Sastav: Samardžija, Kušteljega, Tkalec, Klarić, Vurušić, Zadravec, Goričanec, Nagy, Bakač (Kelemen), Branović (Novak Mezga), Cicijelji (Lovrenčić), trener Neven Kreslin,prof.