S NOGOMETNIH TERENA

SUBOTNJI REZULTATI Mladost Komet zaustavila Polet iz Svetog Martina na Muri

Slavili Dinamo (P), Hodošan, Sloga (Š) i BSK Belica

Mladost Komet zaustavila je vodeći Polet iz Svetog Martina na Muri odigravši s njim 1:1. Gosti su poveli u 33. minuti preko Ferlina, dok pet minuta prije kraja utakmice Golubić poravnava rezultat na konačnih 1:1.

Sloga je slavila u Murskom Središću pogotkom Fabricia iz kaznenog udarca od 42. minute. Nedelišće je poraženo minimalnim rezultatom protiv Bednje 1:0, Omladinac i Dubravka Zagorac odigrali su susret bez pobjednika 0:0. Varteks je pobijedio Novi Marof sa visokih 7:0.

Rezultati subotnjih utakmica 4. NL skupina Čakovec – Varaždin: Bednja – Nedelišće 1:0, Rudar – Sloga (Č) 0:1, Omladinac (NSR) – Dubravka-Zagorac 0:0, Mladost Komet – Polet (SMnM) 1:1, Varteks – Novi Marof 7:0. Nedjelja: Pušćine – Dinamo (D), Nedeljanec – Međimurec, Jalžabet – Podravina.

Slavili Dinamo, Hodošan, Sloga i BSK

U 1. županijskoj ligi vodeći Dinamo pobijedio je Graničar iz Kotoribe pogotkom Marčeca od 65. minute 1:0. Hodošan je pobijedio Spartak 3:1, dok je Sloga u Podturnu slavila rezultatom 2:1 kao i BSK protiv Slobode iz Slakovca u Nedelišću.

Rezultati subotnjih utakmica 1 ŽNL: subota Dinamo (P) – Graničar (K) 1:0, Hodošan – Spartak 3:1, Podturen – Sloga (Š) 1:2, Sloboda (S) – BSK 1:2 u Nedelišću. Nedjelja: Mladost (SM) – Kraljevčan 38, Trnava – Galeb, Bratstvo (J) – Polet (P), Jedinstvo (GM) – Centrometal.

2. ŽNL – skupina A: nedjelja Jadran – Drava (K), Omladinac (DS) – Naprijed, Radnički – Draškovec-Geothermae, Drava (DM) – Budućnost (P), Borac PMP – Vidovčan, Croatia – ČSK, Borac (DH) – Dubravčan, Mladost (D) – Mladost (I).

Pobjede Bratstva i Sokola

U 2. ŽNL Bratstvo je pogocima Ivana Rička i Matea Hanžekovića savladala Budućnost iz Miklavca rezultatom 2:0, dok su Donjin Koncovčak i Mali Mihaljevec odigrali susret bez pobjednika 2:2. Sokol je s visokih 5:1 slavio protiv Omladinca iz Mačkovca.

2. ŽNL – skupina B: subotnji rezultati; Donji Koncovčak – Mali Mihaljevec 2:2, Bratstvo (SV) – Budućnost (M) 2:0, Sokol – Omladinac (M) 5:1. Nedjelja: Venera PMP – Hajduk (B), Jedinstvo (NSD) – Hajduk (Š), Sloboda (M) – Plavi (Pek.), Mura – Trnovec, Strahoninec – Pobjeda.

ŠN Međimurje i Zasadbreg bez pobjednika 1:1

3. ŽNL: subota Međimurje-Čakovec – Zasadbreg 77 1:1.  Nedjelja:  Otok – Napredak, Parag – Mladost (S) u Selnici, Dubrava – Bratstvo (P), Zebanec 1986 – Vučetinec, Dinamo (Ž) – Torpedo. Graničar (N) je slobodan.

Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?