KOMENTAR NEDJELJNOG KOLA

NOGOMETNI REZULTATI Dinamo (D) odigrao neriješeno s Varteksom, poraz Rudara

Donosimo nedjeljne nogometne rezultate.

U popodnevnim nedjeljnim susretima četvrte nogometne lige imali smo jednu domaću utakmicu našeg predstavnika i jednu gostujuću. U Palovcu je Dinamo iz Domašinca dočekao Varteks. Gosti su dobili prvo poluvrijeme 0:1. Na početku drugog dijela Krznar poravnava na 1:1 u 51. minuti. U drugom dijelu Domašinčani su imali još izglednih prigoda i mogu žaliti što nisu osvojili sva tri boda.

Dinamo (D) žali za prigodama protiv lidera

Nogometaši Rudara gostovali su kod Jalžabeta i poraženi su 2:1. Petrovečki postiže gol za 1:0 u 31. minuti što je i rezultat prvog dijela. Golom Možanića u 57. minuti domaćin je poveo 2:0. Skoliber smanjuje za rudar na 2:1 u 73. minuti, ali više od toga nije išlo.

4. HNL: subota Međimurec – Pušćine 2:2, Podravina – Polet (SMnM) 0:5, Nedelišće – Omladinac (NSR) 2:1, Dubravka-Zagorac – Novi Marof 3:1, nedjelja Sloga (Č) – Mladost Komet 0:0, Dinamo (D) – Varteks 1:1 /u Palovcu/, Jalžabet – Rudar 2:1, Nedeljanec – Bednja 0:1.

1. ŽNL: Domaćini uspješniji

U sedam nedjeljnih susreta četiri domaće pobjede i tri remija. Golom Mlinarca Mladost (SM) je pobijedila Hodošan 1:0. Na isti način je Galeb bio bolji od Slobode (S) 1:0 golom Srpaka, a gostu su u ovoj situaciji tražili zaleđe.

Gol vrijedan tri boda Mladosti (SM)

Sloga (Š) je pobijedila Jedinstvo (GM) 2:0 kao i BSK koji je bio bolji od Centrometala 2:0.
                               BSK je upisao domaću pobjedu

Kraljevčan i Polet (P) odigrali su 1:1, Spartak i Bratstvo (J) 2:2 te Graničar (K) i Podturen 3:3.
                              U Maloj Subotici podjela bodova

1. ŽNL: subota Dinamo (P) – Trnava 4:1, nedjelja Kraljevčan 38 – Polet (P) 1:1, BSK – Centrometal 2:0, Sloga (Š) – Jedinstvo (GM) 2:0, Spartak – Bratstvo (J) 2:2, Galeb – Sloboda (S) 1:0, Graničar (K) – Podturen 3:3, Mladost (SM) – Hodošan 1:0.

2. ŽNL – skupina A: Devetka Dubravčana, tri neriješena susreta s istim rezultatom

Jedina gostujuća pobjeda bila je u Kuršancu gdje je Drava potonula protiv lidera Dubravčana čak 1:9. Tri susreta završena su neriješeno i to istim rezultatom. ČSK i Mladost (I) odigrali su 1:1, Draškovec i Croatija 1:1 te Naprijed i Borac (T) 1:1.

Kod kuće su još uspješni bili Vidovčan protiv Mladosti (D) 2:1, Budućnost (P) je uvjerljivo dobila Borac (DH) 5:1 te Omladinac (DS) protiv Radničkog 3:0. Jadran je upisao domaću pobjedu slavivši nad Dravom (DM) 2:1.

Jadranski mornari dobro su brodili protiv Drave (DM)

2. ŽNL – skupina A: nedjelja Drava (K) – Dubravčan 1:9, ČSK – Mladost (I) 1:1, Vidovčan – Mladost (D) 2:1, Budućnost (P) – Borac (DH) 5:1, Draškovec-Geothermae – Croatia 1:1, Naprijed – Borac PMP 1:1, Jadran – Drava (DM) 2:1, Omladinac (DS) – Radnički 3:0.

2. ŽNL – skupina B: Sokolu gostujući bodovi

U šest nedjeljnih susreta jedna gostujuća pobjeda. Budućnost (M) je poražena od Sokola 2:3. Dva susreta završila su bez pobjednika. Hajduk (B) je s Pobjedom odigrao 0:0, dok su Jedinstvo (NSnD) i Donji Koncovčak završili 1:1.

Trnovec je bio bolji od Omladinca (M) 3:1, Mali Mihaljevec je pobijedio Muru 4:2 i Venera je kod kuće bila bolja od Slobode (M) 2:0.

2. ŽNL – skupina B: subota Plavi (P) – Strahoninec 1:0 prekid u 29. minuti, Hajduk (Š) – Bratstvo (SV) 3:4, nedjelja Hajduk (B) – Pobjeda 0:0, Trnovec – Omladinac (M) 3:1, Budućnost (M) – Sokol 2:3, Mali Mihaljevec – Mura 4:2, Venera PMP – Sloboda (M) 2:0, Jedinstvo (NSD) – Donji Koncovčak 1:1.

3. ŽNL: Sedmica Otoka

Otok je bio uspješan domaćin pobijedivši Parag 7:3. U Selnici su Mladost i Graničar (N) završili 1:1.

3. ŽNL: subota Vučetinec – Torpedo 3:1, Bratstvo (P) – Dinamo (Ž) 3:0, Napredak – Zebanec 1986 1:1, Međimurje-Čakovec – Dubrava 6:0, nedjelja  Mladost (S) – Graničar (N) 1:1, Otok – Parag 7:3.