Vijesti / Sport
Pobjeda i poraz mladih Kaštelanki u Ivancu

ODBOJKA

U dvorani OŠ Ivanec odigrana je utakmica 13. kola 3. nacionalne odbojkaške lige sjever-skupina A između ŽOK Ivanec II i ŽOK Kaštel Pribislavec II.

Domaće igračice bolje su otvorile susret i u prva dva seta Kaštelankama nisu  davale nikakvu šansu i bez većih problema osvojile setove 25:11 i 25:14. Treći set Kaštelanke odigravaju puno bolje povele su 12:6 i imale vodstvo 22:20, nije bilo sreće i set odlazi na stranu domaćih igračica 25:23 i pobjeda 3:0.

Poslije trinaest kola Kaštelanke su osvojile 27 bodova i nalaze na vodećem mjestu skupine, a u četrnaestom kolu ŽOK Kaštel II je domaćin ŽOK Toplice.

ŽOK Ivanec II: Tea Sever, Saška Brežnjak, Ana Mašić, Marija Dugi, Silvija Šoštarić, Nika Džida, Barbara Habek, Ema Grudenić, Nikolina Čiček, Tara Ribić, Lara Gotal, Marijeta Habek, trener Ivan Hrg.

ŽOK Kaštel II: Pokrivač Anja, Šmitran Anja, Peršak Leda, Kanižaj Melani, Mesarić Rita, Mirjam Varga, Jelena Remenar, Miriam Varga, trener Marko Obadić.

POBJEDA KAŠTELA III

Počeo je drugi dio sezona u 3. NOL ligi sjever skupina-B te su odbojkašice ŽOK Kaštel Pribislavec III gostovale su Ivancu kod ŽOK Ivanec III. U neizvjesnom susretu mlade Kaštelanke pobijedile su 3:2

Prvi set Kaštelanke odigravaju mirno te pobjeđuju 25:22. Drugi set donio je odličnu igru domaćih igračica i sigurno osvajanje seta sa 25:15. Novi set Kaštelanke igraju puno bolje uz odličan servis osvajaju set 25:19. Četvrti set opet nekoliko grešaka Kaštelanki i domaće igračice se vračaju u susret pobjedom 25:19.

Peti set donio je neizvjesnost do samog kraja, izjednačeni početak i vodstvo domaćih igračica 11:9 te poslije time - auta Kaštelanke osvajaju šest poena i pobjeđuju 15:11.

Mlade Kaštelanke ostale su vodeći sastav skupine sa svim pobjedama i osvojenih 17 bodova. Sljedeći susret ŽOK Kaštel III odigrati će u 6. kolu a ekipom OK Kitro Varaždin IV.

ŽOK Ivanec III:  Hanna Brlenić,Tea Čorko,Dora Rogina,Ines Zagorec,Tina Pintarić,Hana Hušnjak,Ostarjaš Elena,Lara Miletić,Anja Lanuć,Jelena Dunj,Emma Friščić,Ivana Geci, trener Ivan Hrg
ŽOK Kaštel III:  Lucija Nađ,Lorena Balog,Hana Prstec Dori Bel, Nika Kamenić, Katarina Fumić, Žana Vuković, Laptoš Hana, Ira Pucko, Patricija Novak, Anja Đuranić, trenerica Darina Novaković