Vijesti / Sport
Sport
Nominacije za najsportaše Međimurja

TKO SU NAJBOLJI

Nominacije za najsportaše Međimurja

Zajednica sportskih udruga i saveza Međimurske županije organizira tradicionalni izbor najbolji sportaša Međimurske županije.

Nominirani su u četiri kategorije: najbolji sportaš, najbolja sportašica, najbolja momčad i najbolja ekipa. Svečanost proglašenja najboljih sportaša bit će održana 28. veljače.

NAJBOLJI SPORTAŠ

FILIP UDE GIMNASTIČKI KLUB ZADRAVEC MARIJAN MACAN
6. MJESTO NA EUROPSKOM PRVENSTVU, GLASGOW
OP IZRAELA VIŠEBOJ 2. MJ, 1. MJ. KONJ S HVATALJKAMA
REPREZENTATIVAC HRVATSKE

SVEN TODOROVIĆ ATLETSKI KLUB MEĐIMURJE ČAKOVEC
3. MJ. NA POJEDINAČNOM PH ZA SENIORE U BACANJU DISKA
2. MJ. NA POJEDINAČNOM PH ZA ML. SENIORE U BACANJU KUGLE I DISKA
3. MJ. NA POJEDINAČNOM DVORANSKOM PH ZA ML. SENIORE U BACANJU KUGLE I KLADIVA

FILIP NOVAK KARATE KLUB GLOBUS
2. MJESTO SVJETSKI KUP U KARATEU U ML. SENIORIMA
3. MJ. PRVENSTVO BALKANA, 2. MJ. PRVENSTVO HRVATSKE, REPREZENTATIVAC

KREŠIMIR ŠTRUKELJ STRELIČARSKI KLUB KATARINA ZRINSKA
2. MJ. PH SENIORI

ALAN PERKO SRD GLAVATICA PRELOG
2. MJ. U LIGI SENIORA HŠRS, 2. MJ. U LIGI ML. SENIORA, REPREZENTATIVAC HRVATSKE

LUKA GRUBIĆ BADMINTONSKI KLUB MEĐIMURJE
3. MJ. POJEDINAČNO PH I 2. MJ. U PAROVIMA NA PH, ČLAN JUN.I SEN. REPREZENTACIJE HRVATSKE


NAJBOLJA SPORTAŠICA

ANTONIA RUŽIĆ TENISKI KLUB FRANJO PUNČEC ČAKOVEC
1. MJ. PH JUNIORKE DO 16 I 18 GODINA, SENIORSKA VICEPRVAKINJA
POBJEDNICA EUROPSKOG MASTERSA ZA JUNIORKE DO 16 GODINA
PRIZNANJE TENNIS EUROPE ZA NAJBOLJU JUNIORKU , OSVAJAČICA VIŠE MEĐUNARODNIH TURNIRA, REPREZENTATIVKA

LUCIJA LESJAK KARATE KLUB MEĐIMURJE
1. MJ. SLOVAKIA OPEN, 1. MJ. EKIPNO ZA REPR. HR NA PRVENSTVU BALKANA
1. MJ. CROATIA OPEN ZA SENIORKE I 2. ZA ML. SENIORKE, 1. MJ. PH ML. SENIORKE

TIJANA TKALČEC GIMNASTIČKI KLUB ZADRAVEC MARIJAN MACAN
4. MJ. UKUPAN POREDAK SVJETSKI KUP U PRESKOKU
1. MJ. POJEDINAČNO PH PRESKOK
SK KOPER 5. MJ, SK OSIJEK 4. MJ, SK GUIMARESS 4. MJ. SK SZOMBATELY 4. MJ, SK PARIZ 5. MJ.

IVANA ZELJKO ATLETSKI KLUB MEĐIMURJE ČAKOVEC
1. MJESTO NA POJEDINAČNOM PH U SEDMOBOJU U KONKURENCIJI SENIORKI


NAJBOLJA MOMČAD

SENIORSKA MOMČAD ODBOJKAŠKOG KLUBA MEĐIMURJE CENTROMETAL
5. MJESTO U ODBOJKAŠKOJ SUPER LIGI
POLUFINALE ODBOJKAŠKOG KUPA HRVATSKE

SENIORSKA MOMČAD STRELJAČKOG KLUBA ZELENBOR BREZJE
3. MJESTO 1. A HRVATSKA LIGA ZRAČNA PUŠKA

SENIORSKA MOMČAD SRD KLEN SV. MARIJA
1. MJ. U 1. LIGI HŠRS

SENIORSKA MOMČAD STRELIČARSKOG KLUBA KATARINA ZRINSKA
1. MJ. NA PH

PAR LUKA VLAHEK / MATIJA HRANILOVIĆ
3. MJ. NA PH MUŠKI PAROVI, ČLANOVI SENIORSKE REPREZENTACIJE HRVATSKE
2. MJ. UKUP. POREDAK MUŠKIH PAROVA


NAJBOLJA ŽENSKA EKIPA

ŽENSKA SENIORSKA EKIPA ŽRK ZRINSKI
5. MJ. 1. HRVATSKA RUKOMETNA LIGA

ŽENSKA SENIORSKA EKIPA AK MEĐIMURJE
3. MJ. U FINALU KUP-A HRVATSKE

Pročitajte i ovo
Najgledanija galerija
Izdvojeno

Reci što misliš!