MALI NOGOMET

FOTO Završen deseti turnir u Podturnu koji je ove godine okupio 34 ekipe

Jubilarni deseti malonogometni turnir u Podturnu okupio je 34 ekipe i nakon šest dana igranja najbolji su bili MIP Weyland – Bukal Elektronika u seniorskoj kategoriji, CB Rok u veteranskoj kategoriji te Međimurska vatra u pionirskoj kategoriji

Rezultati susreta završnice bili su: veterani 3. mjesto Metal Mont – Trg Kalvarija 6:2, pioniri 3. mjesto MNK Kontra – Apostoli 8:2, seniori 3. mjesto MS Štefulj – CB Mirage 11:6.

U finalu veterana CB Rok je pobijedio AC Jesenović 5:1, u finalu pionira Međimurska vatra je bila bolja od Spartanci 3:2. U finalu seniora MIP Weyland-Bukal elektronika bila je bolja OPG Srpak. Susret je završio 3:3 pa su sedmerci odlučili pobjednika.
Kod seniora najboljim igračem proglašen je Matija Kolar, najbolji strijelac bio je Stanislav Tot i najbolji vratar Luka Domjan. Kod veterana najboljim igračem proglašen je Danijel Herenčić, najbolji strijelac bio je Davor Vuković te najbolji vratar Dražen Novak, Kod pionira najbolji strijelac bio je Niko Frančić, najbolji igrač Filip Reif te najbolji vratar Roko Strnad.