ODBOJKA

Poraz Kaštela od Varaždinki

U zadnjem kolu jesenskog dijela prvenstva Kaštelanke su doživjele poraz od ekipe OK Kitro Varaždina rezultatom 3:1. Prepuno gledalište beličke dvorane može biti zadovoljno prikazanom igrom obje ekipe.

Početak prvog seta donio je izjednačenu igru do polovice seta, a drugi dio seta pripao je gostujućim igračicama te osvajaju set 25:15. U drugom setu bude se Kaštelanke od samog početka dobro serviraju i drže prednost do kraja seta i pobjeđuju 25:20.

Treći set Kaštelanke nastavljaju dobrom igrom kao i u drugom setu, vode 9:4, 20:17 i serviraju za set kod rezultata 24:22. Gostujuće igračice kraj seta igraju bez greške te okreću set i pobjeđuju 28:26.

Četvrti set  Kaštelanje ne uspijevaju ponoviti igru iz prijašnjih setova i gostujuće igračice osvajaju set 25:20.

Prepuno gledalište beličke dvorane može biti zadovoljno prikazanom igrom obje ekipe. Kaštelanke na kraju jesenskog dijela prvenstva zauzele su 6. mjesto sa šest pobjeda i pet poraza uz osvojenih 19 bodova.

Iako su nova ekipa u 1. B NOL pokazale su da kvalitetnim radom, uz odlično vođenje trenera Marka Obadića, mogu ravnopravno igrati sa svim ekipama lige. Sljedeći susret Kaštelanke su domaćini ekipi HAOK Mladost II početkom veljače 2019.

ŽOK Kaštel: Laura Frančić, Dina Sabol, Željka Obadić, Herman Ljerka, Bulović Iva, Inka Varga, Ema Frančić, Mateja Posavec, Tija Budiša,Varga Mirjam, Knezić Matea, Prprović Petra, Anja Šmitran, Mirna Kamenić. Trener Marko Obadić.

OK Kitro Varaždin: Karla Grudinić, Ivana Skočibušić, Saša Novak, Tamara Đolonga, Ana Novak, Leonarda Inkret, Lara Malović, Lea Kečar, Martina Novak, Neva Bartolec, Saška Dežmarić, Lana Poljak, Sara Pevec, Ivana Nezić. Trener Ivica Đolonga.