KOŠARKA

Pobjeda Međimurja kod Ivančice

U drugoligaškom prvenstvu košarkaši Međimurja su u gostima pobijedili Ivančicu 85:66.

Osmo kolo 2. ML sjever donijelo je gostovanje Međimurja kod Ivančice. Čakovčani su na kraju slavili s uvjerljivih 66:85.

Furiozan početak Međimurja i prva četvrtina završava 24:10. Na poluvremenu je velikih 46:26 za čakovečke košarškaše. Uoči posljednje četvrtine prednost je još narasla pa je bilo 67:43 i na kraju sigurna pobjeda 85:66.
Međimurje u sedam odigranih susreta ima 5 pobjeda i 2 poraza te je na 4. mjestu prvenstvene ljestvice. U narednom 9. kolu naša ekipa dočekuje Radnika koji trenutno ima tek jednu pobjedu i posljednji je na tablici.
KK IVANČICA Ivanec – KK MEĐIMURJE Čakovec 66:85 (10:24, 16:22, 17:21, 23:18)
KK IVANČICA: Putar L. 15 (1×3), Smontara Kr. 12 (1×3), Zidar K. 0, Morović E. (cap) 0, Saymeldahr R. 0, Bigec J. 25 (2×3), Ostoić E. 1, Kos M. 4, Kukec M. 0, Smontara Ka. 9, Kušinec N. 0, trener Zlatko Manjerović
KK MEĐIMURJE: Kranjčec M. 19 (5×3), Horvat S. 17, Juras S. 9 (1×3), Drk I. 6 (2×3), Kuzmić  D. 10, Kranjčec S. 8, Krajačić D. 12 (2×3), Novak M. (cap) 0, Ostoja D. 2, Pintarić 2, trener Matija Novak