ODBOJKA

Kaštelanke slavile u Vrbovcu nakon pet setova

Pobjeda Kaštelanki u 1. B NOL ligi u Vrbovcu kod ekipe OK Vrbovec 3:2.

Početak susreta Kaštelanke su odigrale jako dobro i bez većih problema osvojile prvi set 25:16. Drugi set ponudio je izjednačenu igru i kod vodstva domaćih igračica 23:22 Kaštelanke odigravaju koncentrirano i preokreću set te pobjeđuju 25:23.

Treći set donio je zanimljivu igru i odlična odbojka obje ekipa, vodile su kaštelanke 11:8 i 22:20, ali domaće igračice odlično odigravaju završetak seta i preokreću te pobjeđuju 25:23. U četvrtom setu domaće igračice igraju odlično od samog početka seta vode 14:10 19:15 i pobjeđuju 25:18 i 2:2 u setovima.

Cijeli peti set odigrao se poen za poen, ali su Kaštelanke uspjele na kraju seta odigrati koncentrirano i osvojiti set 15:13 te ukupnu pobjedu 3:2.  Poslije sedam kola Kaštelanke se nalaze na 6. mjestu s 10 bodova, a u  sljedećem kolu su domaćini OK Olimpik II u nedjelju 25. studenog u 15.00  sati.

OK Vrbovec: Anamarija Kajinić, Paula Kuten ,Remenarić Sara, Jezerčić Ivana, Čkrinjarić Petra, Adžič Maria, Borko Mia, Popović Marija, Herendić Karolina, Gradečki Laura, Petek Marta. Trener Popović Zorko.
ŽOK Kaštel: Dina Sabol, Prprović Petra, Herman Ljerka, Bulović Iva, Inka Varga, Mailinda Vnuk, Mateja Posavec, Tija Budiša, Matea Knezić. Trener Marko Obadić.

MLADE SNAGE SIGURNE PROTIV LUDBREGA

U šestom kolu odigran je odličan susret Kaštelanki u 3. NOL ligi sjever skupina-A gdje su dočekale ekipu OK Ludbreg.  Prva dva seta Kaštelanke su odigrale dobro te bez većih problema osvojile  setove 25:16 i 25:16. Treći set ponudio je malo napetosti jer su gostujuće igračice vodile do polovice seta15:10. Kaštealanke odlično serviraju i preokreću set te pobjeđuju 25:20 za ukupno 3:0 u setovima.

Poslije šest kola Kaštelanke imaju pet pobjeda i poraz i s 15 bodova nalaze se na drugom mjestu skupine A. U sedmom kolu ŽOK Kaštel II gostuje kod OK Nedelišće Elting sljedeći vikend.

ŽOK Kaštel II: Pokrivač Anja, Šmitran Anja, Jelenić Azra, Peršak Leda, Kanižaj Melani, Kamenić Mirna, Mesarić Rita,Tija Budiša, Jelena Remenar, Iva Bulovic, Hana Laptoš. Trener Marko Obadić.
OK Ludbreg: Mihin Marta, Kražanić Olja, Dečić Doroteja, Majhen Karla, Grgeč Ivana, Kosec Arijana, Šestak Petra, Gadže Angelina, Androci Ema.

Sigurna pobjeda mladih Kaštelnaki u 3.  NOL ligi sjever skupina-B protiv druge ekipe Ludbrega 3:0. Rezultat po setovima 25:9, 25:16 i 25:13 najbolje govori o odličnoj igri najmlađih Kaštelanki.

Poslije četiri odigrana susreta mlade Kaštelanke ostvarile su četiri pobjede i vodeći su sastav skupine B s 12 bodova. Slijedeći susret  ŽOK Kaštel III odigrat će s ekipom OK Nedelišće Elting II slijedeći vikend.

ŽOK Kaštel III: Hana Prstec, Lorena Balog, Doris Bel, Nika Kamenić, Katarina Fumić, Manuela Bakač, Kala Križnik, Laptoš Hana, Ira Pucko. Trener Darina Novaković.
OK Ludbreg II: Ostrogon Alexandra, Gadže Angelina, Kajić Hana, Tumpić Sara, Anić Lorena, Majhen Antonija, Franjčić Helena, Križanjič Olja, Borko Ema, Murić Elena, Magdalenić Arijana, Obajdin Erin, Horvat Ema,

Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?