biciklistička utrka

FOTO Dragan Mihalec pobjednik utrke ’10 krugi Bereka’

Iz Biciklističkog kluba Preloga nadaju se održavanju tradicije ove utrke te još većem broju natjecatelja sljedeće godine

Biciklistički klub Prelog završio je ovu svoju sportsku sezonu organizacijom utrke ’10 krugi Bereka’. Nakon prošlogodišnjih osam natjecatelja, ove je godine, u drugoj po redu “10 krugi Bereka” startalo četrnaest natjecatelja.

Vremenski uvjeti bili su idealni, uz malo vjetra i temperaturu uz ugodnih 15 stupnjeva Celzijevih. Prvi kroz cilj nakon deset krugova prošao je Dragan Mihalec, kao drugoplasirani utrku je završio Mihael Krobot, a trećeplasirani je bio Marko Žnidarić. Medalje prvom trojcu uručio je predsjednik Biciklističkog kluba Prelog Preloga Robert Mikec.

Za sve natjecatelja i vjerne navijače bio je osiguran odličan grah za koji su se pobrinuli kuhari Dubravko Hozjak i Saša Kranjčec. Iz Biciklističkog kluba Preloga nadaju se održavanju tradicije ove utrke te još većem broju natjecatelja sljedeće godine.