ODBOJKA

Poraz druge ekipe Kaštela i pobjeda treće ekipe

U drugom kolu odigrao se odličan susret u 3. NOL ligi sjever skupina-A između odbojkašice ŽOK Kaštel Pribislavec II i ŽOK Ivanec II.

Prvi  set odlično su otvorile domaće igračice te povele 6:3,gostujuće igračice odličnom igrom preokreću rezultat vode 17:12, ali Kaštelanke se ne predaju, već borbenošću sustižu i vode 20:19 i 23:22, ali koncentriranije gostujuće igračice osvajaju sljedeća tri poena i set sa 25:23

Drugi set ponudio je neizvjesnost prvom dijelu seta do rezultata 8:8, a poslije gostujuće igračice igraju i serviraju odlično te pobjeđuju drugi set 25:17. Treći set pripao je Kaštelankama 25:14 gdje su dominirale cijeli set te uz odlične servise i poene osvajaju set.

Izjednačeni četvrti set bi je na početka, a drugi dio seta  gostujuća ekipa sigurno osvaja 25:16 i pobjeda ŽOK Ivanec 3:1. U trećem kolu ŽOK Kaštel II gostuje kod OK Toplice.

ŽOK Kaštel II: Pokrivač Anja, Šmitran Anja, Jelenić Azra, Peršak Leda, Kanižaj Melani, Frančić Laura, Kamenić Mirna, Mesarić Rita, Tija Budiša, Mirjam Varga. Trener Marko Obadić.
ŽOK Ivanec II: Tea Sever, Saška Brežnjak, Ana Mašić, Marija Dugi, Silvija Šoštarić, Nika Džida, Barbara Habek, Ema Grudenić, Nikolina Čiček, Tara Ribić, Lara Gotal, Marijeta Habek. Trener Ivan Hrg.

POBJEDA KAŠTELA III

Počela je sezona u 3. NOL ligi sjever skupina-B  te su odbojkašice ŽOK Kaštel Pribislavec III bile domaćin ŽOK Ivanec III. Sigurna pobjeda Kaštelanki 3:0 na početku prvenstva po setovima 25:17, 25:17 i 25:6.

Cijeli susret Kaštelanke su odigrale odlično te su bez većih problema ostvarile pobjedu uz odlično navijanje vjerne publike. Sljedeći susret ŽOK Kaštel III odigrat će u 4. kolu s ekipom OK Kitro Varaždin IV.

ŽOK Kaštel III: Lucija Nađ, Lorena Balog, Hana Prstec, Dori Bel, Nika Kamenić, Katarina Fumić, Žana Vuković, Laptoš Hana, Ira Pucko, Patricija Novak, Nika Capan.    Trener Marko Obadić.

ŽOK Ivanec III: Hanna Brlenić, Tea Čorko, Dora Rogina, Ines Zagorec, Tina Pintarić, Hana Hušnjak, Ostarjaš Elena, Lara Miletić, Anja Lanuć, Jelena Dunj, Emma Friščić, Ivana Geci. Trener Ivan Hrg.