NOGOMET

Polet (SMnM) poražen kod kuće, gostujuće slavlje Nedelišća i domaće Mladost Kometa

U 4. nogometnoj ligi u Svetom Martinu na Muri iznenađenje i minimalan poraz od Bednje golom u 89. minuti.

Polet je u Svetom Martinu na Muri poražen od Bednje u derbiju 0:1 golom Ivančića u 89. minuti.

Mladost Komet je pobijedila u međimurskom ogledu Omladinac (NSR) 2:0 golovima Hladnika i Radikovića u drugom dijelu.

Domaća pobjeda Mladost Kometa

Varteks je pobijedio Pušćine 2:0 golovima u drugom poluvremenu.

Pobjeda Nedelišća u Ludbregu kod Podravine 1:0 golom Dodleka u 27. minuti.

4. NL: subota Mladost Komet – Omladinac (NSR) 2:0, Polet (SMnM) – Bednja 0:1, Varteks – Pušćine 2:0, Podravina – Nedelišće 0:1, nedjelja u 10:00 sati Sloga (Č) – Međimurec, u 15:00 sati Dinamo (D) – Jalžabet, Novi Marof – Rudar, Dubravka-Zagorac – Nedeljanec.

1. ŽNL: Poletova sedmica

Centrometal je bio bolji od Hodošana 3:1. Poluvrijeme je bilo 1:0.

U Pribislavcu je Polet deklasirao Trnavu 7:0 s dva gola u prvom dijelu i još pet u drugom uzvrativši im tako za težak domaći proljetni poraz.

Polet je bio više nego uvjerljiv u Pribislavcu

1. ŽNL: subota Centrometal – Hodošan 3:1, Polet (P) – Trnava 7:0, nedjelja u 15:00 sati Jedinstvo (GM) – Podturen, BSK – Dinamo (P), Sloga (Š) – Mladost (SM), Spartak – Graničar (K), Kraljevčan 38 – Galeb, Bratstvo (J) – Sloboda (S).

2. ŽNL – skupina A: nedjelja u 15:00 sati Mladost (D) – Borac PMP, Mladost (I) – Drava (DM), Dubravčan – Radnički, ČSK – Omladinac (DS), Vidovčan – Jadran, Budućnost (P) – Naprijed, Drava (K) – Draškovec, Borac (DH) – Croatia.

2. ŽNL – skupina B: Sokol i Bratstvo (SV) bez pobjednika

U Vratišincu su Sokol i Bratstvo (SV) odigrali bez pobjednika 1:1 nakon što su gosti poveli, a domaćini izjednačili.

Plavi su bili sigurni protiv Hajduka (Š) 5:1. Poluvrijeme je bilo 2:0.

2. ŽNL – skupina B: subota Sokol – Bratstvo (SV) 1:1, Plavi – Hajduk (Š) 5:1, nedjelja u 15:00 sati Omladinac (M) – Sloboda (M), Pobjeda – D. Koncovčak, Trnovec – Jedinstvo (NSD), Budućnost (M) – Venera PMP, Hajduk (B) – Mali Mihaljevec, Strahoninec – Mura.

3. ŽNL: Vučetinec golom Kosa do sva tri boda

U jedinom subotnjem trećeligaškom susretu Vučetinec je pobijedio Mladost (S) 1:0 golom Jurice Kosa u prvom poluvremenu.

3. ŽNL: subota Vučetinec – Mladost (S) 1:0, nedjelja u 10:00 sati Graničar (N) – Parag, u 15:00 sati Dinamo (Ž) – Otok, Torpedo – Međimurje-Čakovec, Zasadbreg 77 – Bratstvo (P), Zebanec 1986 – Dubrava.