DARFEST

Ozren Grgić najuspješniji u Daruvaru

U Daruvaru je održan 18. Karate Darfest na kojem je nastupilo 564 natjecatelja iz 56 klubova iz Hrvatske, BiH i Češke.

Karate centar Šenkovec na ovom natjecanju predstavljalo je pet natjecatelja koji su se vratili s ukupno sedam medalja. U katama pojedinačno, najuspješniji je bio Ozren Grgić koji je nastupio u dvije kategorije i u obje je osvojio medalju. U službenoj konkurenciji mlađih učenika osvojio je 3. mjesto, a u starijoj B kategoriji učenika osvojio je 1. mjesto nakon četiri odlične izvedbe.

U istoj kategoriji David Vidović osvojio je 2. mjesto, a Mark Miller 3. mjesto. U istoj dobnoj kategoriji David i Mark nastupili su i u borbama gdje je Mark nakon dvije pobjede izgubio meč za finale, a potom i za 3. mjesto.
U konkurenciji kadetkinja Inga Grgić nije dozvolila iznenađenja i s maksimalnih 5:0 u sva četiri meča osvojila je 1. mjesto. Stela Horvat nastavlja niz dobrih nastupa te je u kadetkinjama,ali i u juniorkama osvojila 3. mjesto. Ekipu je na natjecanje vodio trener Tihomir Grgić, a sudili su Vlado i Nebojša Bošnjak.