NOGOMETNA SUBOTA

Pobjede Omladinca (NSR) i Mladost Kometa, Rudar i Nedelišće neriješeno, porazi Poleta (SMnM) i Međimurca

U 4. nogometnoj ligi u međimurskim susretima Omladinac (NSR) je pobijedio Dinamo (D) 4:2, a u Murskom Središću su Rudar i Nedelišće odigrali 1:1.

U Novom Selu Rok pobjeda Omladinca nad Dinamom (D) 4:2. Gosti su na poluvremenu vodili 1:2, ali domaćin s tri gola u drugom dijelu uzima sva tri boda.

Rudar i Nedelišće odigrali su 1:1. Prvi dio završava bez golova. Rudar je poveo u 48. minuti, a Nedelišće poravnalo u 59. minuti.

Varteks je u derbiju pobijedio Polet (SMnM) 4:0 s jednim golom u prvom dijelu i još tri u nastavku.
Mladost Komet je pobijedila Dubravku – Zagorac 2:1. Poluvrijeme je bilo 2:0, a gosti su smanjili desetak minuta prije kraja iz kaznenog udarca.
Bednja je bila bolja od Međimurca 2:1. Prvi dio završio je 0:0. Domaćin je poveo, a Međimurec izjednačio. I delegat je naglasio drugi gol domaćina kao fenomenalan, a on je bio djelo igrača s prigodnim prezimenom za takav gol, Puškadija u 70. minuti.

4. NL Čakovec – Varaždin: subota Omladinac (NSR) – Dinamo (D) 4:2, Rudar – Nedelišće 1:1, Varteks – Polet (SMnM) 4:0, Mladost Komet – Dubravka Zagorac 2:1, Bednja – Međimurec 2:1. Nedjelja u 16:30 sati Pušćine – Sloga (Č), Novi Marof – Podravina, Nedeljanec – Jalžabet.

1. ŽNL: Četiri pobjede domaćina u pet susreta

U Macincu je Centrometal bio siguran protiv Kraljevčana 5:1. Poluvrijeme je već bilo 3:0.

Podturen je bio bolji od Spartaka 1:0 golom Golubića koji je glavom poslao u mrežu nakon ubačaja.

Hodošan je pobijedio Galeba 3:2. Poluvrijeme je bilo 1:1.

Dinamo je u Palovcu pobijedio Mladost (SM) 3:0 s jednim golom u prvom dijelu i dva u nastavku.

1. ŽNL: subota Centrometal – Kraljevčan 38 5:1, Sloboda (S) – Sloga (Š) 2:2, Podturen – Spartak 1:0, Hodošan – Galeb 3:2, Dinamo (P) – Mladost (SM) 3:0. Nedjelja u 16:30 sati Jedinstvo (GM) – Polet (P), Bratstvo (J) – BSK, Graničar (K) – Trnava.

2. ŽNL skupina A: nedjelja u 16:30 sati Mladost (I) – Drava (K), Mladost (D) – Dubravčan, Borac (DH) – ČSK, Croatia – Vidovčan, Borac PMP – Budućnost (P), Drava (DM) – Draškovec-Geothermae, Radnički – Naprijed, Omladinac (DS) – Jadran.

2. ŽNL skupina B: Luda završnica u Savskoj Vesi

Sokol i Pobjeda odigrali su bez golova 0:0.

Dramatičnosti nije nedostajalo u Savskoj Vesi gdje su Plavi na poluvremenu vodili 0:1. Nakon jednog sata je 1:1. U 88. minuti domaćin ima prednost 2:1. Već u idućoj minuti gosti imaju kazneni udarac kojeg brani domaći vratar Filip Posavec.

Filip Posavec, vratar Bratstva (SV), obranio je kazneni udarac u 89. minuti i donio svojoj ekipi pobjedu

Donji Koncovčak je s dva gola u drugom poluvremenu pobijedio Hajduka (Š) 2:0.

2. ŽNL skupina B: subota Sokol – Pobjeda 0:0, Bratstvo (SV) – Plavi (Pek.) 2:1, Donji Koncovčak – Hajduk (Š) 2:0. Nedjelja u 16:30 sati Omladinac (M) – Hajduk (B), Strahoninec – Trnovec, Mura – Budućnost (M), Sloboda (M) – Mali Mihaljevec, Jedinstvo (NSD) – Venera PMP.

3. ŽNL: Desetka Međimurje – Čakovca

Međimurje – Čakovec je pobijedilo Napredak 10:0. Poluvrijeme je bilo 2:0. Gosti su bili bez zamjena i u nastavku je ponestalo snage pa su u potpunosti potonuli.

3. ŽNL: subota Međimurje-Čakovec – Napredak 10:0. Nedjelja u 10:00 sati Graničar (N) – Torpedo, u 16:30 sati Dinamo (Ž) – Zasadbreg 77, Dubrava  – Vučetinec, Parag – Bratstvo (P) /u Preseki/, Otok – Mladost (S). Zebanec 1986 je slobodan.