Zrinski osvojio treće mjesto u Italiji

U dva nedjeljna susreta na međunarodnom turniru u Italiji čakovečke rukometašice ubilježile su dvije pobjede

U jutarnjem nedjeljnom susretu Zrinski je pobijedio ekipu Nazionale Italia 31:17. Poluvrijeme je bilo 15:10. Čakovčanke su odlično krenule u susret i povele 7:2. Do poluvremena su zadržale pet golova prednosti, a u nastavku je prednost sve više rasla za uvjerljivu pobjedu.

U posljednjem petom susretu Zrinski je pobijedio Salerno 21:20. U prvom dijelu prvog poluvremena igralo se gol za gol i ni jedna ekipa nije imala značajniju prednost. Salerno je poveo 14:11, Čakovčanke se vraćaju na 14:14.

Do kraja susreta opet vrlo neizvjesno. Salerno vodi 18:17 pa Zrinski okreće na 18:19 i ima prednost 19:21. Salerno postiže gol za konačnih 20:21.