RUKOMET

Neriješen ishod i minimalan poraz Zrinskog u Bjelovaru

Rukometašice Zrinskog odigrale se dva neizvjesna susreta na turniru u Bjelovaru.

Rukometašice Zrinskog su u Bjelovaru u prvom susretu odigrale sa Splitom 2010 neriješeno 27:27. U prvom dijelu bolji Split koji je poveo 6:2 pa 11:7. Poluvrijeme je bilo 16:13. U nastavku Čakovčanke sustižu Splićanke kod rezultata 16:16. Split odlazi na 19:16 pa se Zrinski vraća kod 21:21 i slijedi zanimljiva završnica.

Split ima 24:22 pa Čakovčanke okreću na 24:25 što im je prva prednost u susretu. Do kraja susreta igra se gol za gol i na kraju neriješeno 27:27.

U drugom susretu Bjelovar je pobijedio Zrinski 23:22. U prvom dijelu prednost Zrinskog 5:8, a poluvrijeme je 12:12. U nastavku su bolje Bjelovarčanke i imaju prednost 16:13. Čakovčanke su uporne i vraćaju se na 17:17. Domaćin bježi na 21:18, no zrinskice pokazuju karakter i opet se vraćaju na 22:22. Ipak još jedan pogodak domaćina i pobjeda Bjelovara 23:22.