NOGOMET

Finala nogometnih turnira u Zasadbregu, Hlapičini, Domašincu i Peklenici

Tijekom vikenda pratili smo četiri nogometna turnira, a u nedjelju su igrani finalni susreti.

Na memorijalu Siniša Patafta u Zasadbregu u susretu za treće mjesto Hajduk Brezje je pobijedio Omladinca iz Mačkovca 2:0. U finalu je Mali Mihaljevec bio bolji od domaćina Zasadbrega 77 rezultatom 3:1.

U Hlapičini u susretu za treće mjesto domaćin Mura je poražen od Bratstva Jurovec 1:3, iako je domaćin vodio na poluvremenu 1:0. U finalu je Polet Sveti Martin na Muri bio uvjerljiv protiv Rudara 6:1. Poluvrijeme je bilo 1:1, no u nastavku pet Poletovih golova za visoku pobjedu.

U Domašincu u susretu za treće mjesto Dinamo je bio bolji od Mladosti Dekanovec 5:0. U finalu je Borac PMP Turčišće pobijedio Borca iz Donjeg Hrašćana 5:4.

U Peklenici je u susretu za treće mjesto Sokol bio bolji od Radničkog iz Gardinovca 4:1. U finalu su domaćin Plavi i Podturen odigrali jedini današnji susret bez pobjednika koji je završio 4:4. U obrani jedanaesteraca domaći vratar je bio uspješan dva puta, gostujući jedan puta i Plavi su osvojili turnir pobjedom 4:3.