ARGENTINA NA KOLJENIMA

Rebić, Modrić i Rakitić odveli Hrvatsku u osminu finala Svjetskog prvenstva!

U 1. kolu Hrvatska je nadjačala Nigeriju (2:0), a pobjedom protiv Argentine osigurala je osminu finala SP-a

Hrvatska se u drugom kolu Svjetskog prvenstva u Njižni Novgorodu susrela s Argentinom. Nakon pobjede u prvom kolu nad Nigerijom, slavljem protiv Argentine, Vatreni su osigurali prolazak u osminu finala Svjetskog prvenstva.

Nakon prvog poluvremena, rezultat je bio 0:0, a naši su igrači propustili nekoliko dobrih prilika. Najveća šansa Argentine bila je u 30. minuti kada je Enzo Perez pucao tik uz vratnicu.

U 53. minuti Ante Rebić je pogodio za vodstvo Hrvatske, nakon velike pogreške argentinskog vratara, na 2:0 povisio je kapetan Luka Modrić, Ivan Rakitić je na samom kraju susreta postavio konačnih 3:0 i tako potvrdio prolazak u osminu finala.

U posljednjem kolu Hrvatsku čeka utakmica protiv Islanda. Bravo, Vatreni!