KK Globus i Karate Centar Nedelišće osvojili medalje u Ivancu

U nedjelju, 14. listopada u Ivancu je održan 5. Memorijalni karate turnir u čast poginulim braniteljima Domovinskog rata Grada Ivanca. Na ovom natjecanju zajednički su nastupili mlađi natjecatelji Karate kluba Globus iz Čakovca i Karate Centra Nedelišće.

Mladim karatistima Karate centra Nedelišće ovo je bilo jedno od prvih natjecanja i natjecali su se samo u katama. Nastupili su Nino Čurin, Aleks Florijan, Leda Novak, Sabina Petković, Roko Štokić, Niko Trajbar i Tena Vizinger.

Osvojili su četiri medalje i to 2. mjesto i srebrnu medalju osvojio je Kata team (Leda Novak, Sabina Petković, Tena Vizinger) – ml.učenice kate ekipno, 3. mjesto i brončanu medalju osvojili su: Sabina Petković – učenice kate, Roko Štokić – ml.učenici kate, Kata team (Nino Čurin, Roko Štokić, Nino Trajbar) – ml.učenici kate ekipno.

Karate klub Globus je sudjelovao sa 6 natjecatelja (koji su radili i kate i borbe), a osvojili su devet medalja. Prvo mjesto i zlatnu medalju osvojio je Kata Team Globus 1 (Filip Balent, Matko Legen i Kristian Topličanec) – ml.učenici kate ekipno, drugo mjesto i srebrnu medalju osvojili su Josip Slukić – ml.učenici kate i ml.učenici borbe +35kg, Teo Kečkeš – ml.učenici borbe +30kg, Matko Legen – učenici kate i Kata Team Globus (Filip Balent, Matko Legen i Kristian Topličanec) – učenici kate ekipno.

Treća mjesta i brončane medalju osvojili Filip Balent – ml.učenici borbe -30kg, Kristian Topličanec – učenici kate i Kata Team Globus 2 (Lovro Balent, Teo Kečkeš i Josip Slukić) – ml.učenici kate ekipno. Mlade karatiste na natjecanju su vodili treneri Mladen Vizinger i Dejan Slukić.

Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?