SLOGA ČAKOVEC bolja od Pušćina

U nedjeljnom prijepodnevnom terminu imali smo međimurski ogled u 4. HNL Čakovec – Varaždin u kojemu je Sloga u Čakovcu dočekala Pušćine. Slogaši su s jednim golom u svakom poluvremenu slavili 2:0. Domaćin je poveo 1:0 golom Siniše Bakse u 35. minuti, a pobjedu je potvrdio David Antonović u 90. minuti.

U poslijepodnevnim susretima imamo još dva gostovanja međimurskih klubova. Nedelišće putuje u Novi Marof, a Dinamo Domašinec u Nedeljanec.

Sve utakmice 4. HNL i županijskih nogometnih liga igraju se od 17:00 sati.

4. HNL: subota Sloboda (S) – Međimurec 1:1, Rudar – Podravina 0:0, Polet (SMnM) – Plitvica (G) 5:1, Zelengaj – Mladost Komet 5:2, nedjelja u 10:00 sati Sloga (Č) – Pušćine 2:0, u 17:00 sati igrati Novi Marof – Nedelišće, Nedeljanec – Dinamo (D), Bednja – Jalžabet.

1. ŽNL: subota Dinamo (P) – Trnava 3:3, Polet (P) – Naprijed 3:0, Hodošan – Centrometal 4:0, Omladinac (NSR) – BSK 1:2, nedjelja u 17:00 sati Sloga (Š) – Podturen, Galeb – Spartak, Sokol – Mladost (SM), Graničar (K) – Jedinstvo (GM).

2. ŽNL – skupina A: nedjelja u 17:00 sati Croatia – Dubrava, Jadran – Kraljevčan 38, Budućnost (P) – ČSK, Radnički – Borac PMP, Jedinstvo (NSD) – Drava (K), Budućnost (M) – Mladost (D), Dubravčan – Vidovčan i Omladinac (DS) – Mladost (I).

2. ŽNL – skupina B: subota Hajduk Vindija (Š) – Sloboda (M) 3:0, Donji Koncovčak – Šenkovec 0:3, Bratstvo (SV) – Venera PMP 3:0, nedjelja u 17:00 sati Zasadbreg 77 – Mali Mihaljevec, Bratstvo (J) – Hajduk (B), Mura – Trnovec, Strahoninec – Omladinac (M) i Pobjeda – Plavi (Pek.).

3. ŽNL: subota Vučetinec – Torpedo 3:0, nedjelja u 17:00 sati Otok – Napredak, Drava (DM) – NŠ Međimurje-Čakovec, Parag – Borac (DH) /u Donjem Hrašćanu/, Draškovec-Geothermae – Mladost (S), Dinamo (Ž) – Bratstvo (P).