KOMENTAR NEDJELJNOG KOLA Pobjede Katarine Zrinski, Nedelišća i Međimurca

U 1. HNL za žene Katarina Zrinski je dočekala posljednji Marjan i preokretom je došla do pobjede 2:1. Čakovčanke su dominirale, imale niz prigoda i kornera, ali lopta nije htjela u gol. Gošće koriste jednu domaću grešku i vode 0:1. Na 1:1 golom s dvadesetak metara izjednačava Kušteljega, a pobjedu Katarini Zrinski donosi Đula.

1. HNL žene: subota: Trnava Goričan – Osijek 0:24, nedjelja Katarina Zrinski – Marjan 2:1.

4. HNL: Pobjede Međimurca i Nedelišća

U međimurskom ogledu Međimurec je bio bolji od Pušćina 3:0. U prvom dijelu bez golova, a početkom drugog dijela s dva gola Međimurec dolazi do prednosti te rećim golom potvrđuje pobjedu. Dvostruki strijelac bio je Hrustek uz jedan gol Kregara.

Plitvica je u Gojancu poražena od Nedelišća 1:4. Poluvrijeme je bilo 1:2.

Bednja je bila bolja od Sloge Čakovec 3:0. U 15. minuti za Čakovčane Fučko trese stativu. Nakon nekih pola sata domaćin dolazi u vodstvo. Čakovečki vratar odbija loptu na koju natrčava domaći igrač i posprema ju u mrežu.

Početkom drugog dijela za Čakovčane Mursković ima dobru prigodu, ali lopta odlazi preko gola. Kod drugog gola pogreška Cabana u obrani što koriste domaćini i drugi puta šalju loptu u mrežu. Kod trećeg gola nakon udarca domaćeg igrača lopta se odbija od leđa Sloginom igraču, a domaćin ju posprema u mrežu za konačnih 3:0.

4. HNL: subota Mladost Komet – Polet (SMNM) 1:3, Sloboda (S) – Dinamo (D) 0:2, Rudar – Nedeljanec 4:1, Zelengaj – Novi Marof 2:2, Podravina – Jalžabet 5:0, nedjelja Međimurec – Pušćine 3:0, Plitvica (G) – Nedelišće 1:4, Bednja – Sloga (Č) 3:0.

1. ŽNL: Omladinac (NSR) najefikasniji’

U sedam nedjeljnih susreta samo dvije domaće pobjede. Spartka je bio bolji od Mladosti (SM) 2:1 i Trnava je pobijedila Jedinstvo (GM) 5:0. Dva susreta završila su bez pobjednika. Podturen i Centrometal odigrali su 1:1 te Sokol i Hodošan 1:1. Sloga (Š) je poražena od BSK 0:2 i Naprijed od Dinama (P) 0:2. U golijadi poraz Galeba od Omladinca (NSR) 3:6.

1. ŽNL: subota Polet (P) – Graničar (K) 1:3, nedjelja Spartak – Mladost (SM) 2:1, Podturen – Centrometal 1:1, Trnava – Jedinstvo (GM) 5:0, Sloga (Š) – BSK 0:2, Galeb – Omladinac (NSR) 3:6, Sokol – Hodošan 1:1, Naprijed – Dinamo (P) 0:2.

2. ŽNL – skupina A: Pet domaćih pobjeda

ČSK je bio bolji od Drave (K) 4:1, a Dubrava je s golovima u prvom dijelu pobijedila Vidovčan 2:1. Jadran je s golom u svakom poluvremenu bio bolji od Mladosti (I) 2:0.

Uspješan domaćin bila je i Budućnost (P) koja je pobijedila Omladinac (DS) 4:2. Istim rezultatom je Borac (T) bio bolji od Croatije 4:2. Radnički je poražen od Dubravčana 0:4, a Jedinstvo (NSnD) od Budućnosti (M) 2:3.

2. ŽNL – skupina A: subota Kraljevčan 38 – Mladost (D) 1:0, nedjelja ČSK – Drava (K) 4:1, Dubrava – Vidovčan 2:1, Jadran – Mladost (I) 2:0, Budućnost (P) – Omladinac (DS) 4:2, Radnički – Dubravčan 0:4, Jedinstvo (NSD) – Budućnost (M) 2:3, Borac (T) – Croatia 4:2.

2. ŽNL – skupina B: U ogledu dva Bratstva slavlje gostiju iz Savske Vesi

U Jurovcu u velikom jesenskom derbiju poraz lidera Bratstva od imenjaka Bratstva iz Savske Vesi 0:3. Poluvrijeme je bilo 0:1. Strijelci za ekipu iz Savske Vesi bili su Dejan Jambrošić, Nikola Vlahov i za potvrdu pobjede Ivan Ričko iz kaznenog udarca.

U Brezju poraz Hajduka od Trnovca 0:2 s golom u svakom poluvremenu. Sloboda (M) je pobijedila Omladinac (M) 3:2. Mali Mihaljevec je bio bolji od Plavih 3:1, a Mura je porazila Strahoninec 4:0.

2. ŽNL – skupina B: subota Hajduk (Š) – Venera 1:1, D. Koncovčak – Pobjeda 1:1, Šenkovec – Zasadbreg 77 4:1, nedjelja Bratstvo (J) – Bratstvo (SV) 0:3, Hajduk (B) – Trnovec 0:2, Sloboda (M) – Omladinac (M) 3:2, M. Mihaljevec – Plavi 3:1, Mura – Strahoninec 4:0.