KAŠTEL 2 slavio u Lepoglavi

U dvorani OŠ Lepoglava odigrana je odlična utakmica osmog kola 3. odbojkaške lige-sjever između ŽOK Lepoglava i ŽOK Kaštel 2.

Prvi set bolje otvaraju domaće igračice i drže prednost poen – dva. Kod 15:9 za domaće slijedi preokret Kaštelanki koje sljedeće razdoblje dobivaju 16:3 i završavaju set 25:18.

U drugi set ponovo bolje kreću domaće igračice i imaju vodstvo 7:0 i 20:11.Taj dio seta Kaštelanke kao da su ‘prespavale’. Borbene igračice ŽOK Lepoglava završavaju set 25:16.

Treći set počinje izjednačeno da bi na tehničkom time-outu domaće igračice imale prednost 12:10. Opet slijedi serija Kaštelanki za preokret na 18:13 i završetak seta 25:18 za gošće.

Četvrti set igračice iz Pribislavca kreću na svoj servis 3:0,6:2,15:9. Na kraju seta igračice ŽOK Kaštel 2 dokazuju da su bile koncentriranije, bolje i da su više željele pobjedu. Kod rezultata 20:14 za gošće slijde dvije vrlo dvojbene odluke suca pa greška zapisničkog stola kod upisa poena pa propust suca i zapisničkog stola kada ista domaća igračica servira nakon rotacije. U uzbudljivoj završnici Kaštelanke završavaju set 27:25 i zasluženo pobjeđuju 3:1.

ŽOK Lepoglava – ŽOK Kaštel 2 1:3
ŽOK Kaštel 2: Lucija Nađ , Anja Šmitran, Mirna Kamenić, Leda Peršak, Mirjam Varga, Ria Horvat, Laura Frančić, Melani Kanižaj, Nika Kamenić, Ira Pucko, Elena Kosir, Anja Pokrivač. Trener Marko Obadić