Vijesti / Sport
Sport
DONJI KRALJEVEC slavio u Lepoglavi

DONJI KRALJEVEC slavio u Lepoglavi

U 9. kolu 4. košarkaške lige Lepoglava je poražena od Donjeg Kraljevca 77:85. Lider Čakovec Globetka je i dalje stopostotan.

KK ČAKOVEC GLOBETKA - KK GRAFIČAR 2  92:76 (27:14; 16    :22;  28:19; 21:21)
KK  ČAKOVEC   GLOBETKA: Levačić N. 8, Podvezanec D. 21 (1x3), Novak N. 3 (1x3), Franjić D. 2, Golubić A. 5 (1x3), Vurušić V. 10, Terek M. 12 (2x3), Škoda L. 2, Golubić N. 20, Radek D. 0, Marković G. 9 (3x3); Trener: Škoda Davorin
KK GRAFIČAR 2: Vađunec B. 5, Mikec D. 5 (1x3), Turek R. 27 (4x3), Dijanušić B. 19 (3x3), Papp D. 8, Špoljarić L. -, Puštek V. 12;
Trener: Daniel Papp

KK VINICA - KK RUDAR 38:94 (9:25; 15:20; 9:25; 5:24)
KK VINICA: Božičević V. Ostrman T. 7, Strelec M. 3, Žmegač S. 10, Peruničić M. Rudančić M. Kelc N. 4, Ostrman M. 6, Hrženjak N. Jamnik N. 8, Trener: Darko Bukovski
KK RUDAR: Varga A. 36, Brodar N. 4, Rošić Novak J. 15, Perčić T. 7, Đokić N. 2, Radiković T. 6, Vinko Novak A. 8, David M. 4, Dodlek S. 6, Sobočan L. 6, Trener: Repalust Saša

KK LEPOGLAVA - KK DONJI KRALJEVEC  77:85 (18:9; 14: 24;    16:26; 29:    26)
KK LEPOGLAVA: Migač J. 4, Uršulin K. 5 (1x3), Šobak A. -, Zidar K. -, Sokol J. 13 (3x3), Matuza L. 15 (4x3), Paska D. 8, Pečevski M. 1, Bajsić Z. 6 (2x3), Štefanek M. 7, Maček D. 18 (2x3);  Trener: Kristijan Marđetko
KK DONJI   KRALJEVEC: Lepen D. 0, Pongrac K. 13, Švenda T. 11, Štefan J. 5, Ivanović D. 33 (3x3), Balent N. 4 (1x3), Ružić M. 20, Srpak V. -, Štefan D. 0; Trener: Štefan Domagoj



KK DUBRAVČAN - KK NEDELIŠĆE 58:78 (12:17; 11:26;23:17; 12:18)            
KK DUBRAVČAN: Klipić Ka. 16, Ujlaki B. 4, Habuš V. 13, Miilosavlević J. Raić F. 3, Matotek A. 4, Klipić Kr. 9, Lisjak I. Munka G. 9, Fuš H. Matotek M. Trener: Kristijan Krušelj
KK NEDELIŠĆE: Jalušić D. 6, Pintarić J. 25, Bašek V. 11, Ganzer M. 8, Marciuš K. 6, Šegović I. 17, Platužić D. 5, Trener: Saša Gašparlin

KK PETRIJANEC - KK VINDIJA  72 : 68 (22:14; 19:17; 13:25; 18:12)
KK PETRIJANEC: Škerbić M.(cap)19, Pintarić M.- Magaš N. 10, Grđan V. 3,Rukelj V.-Lukić B.-, Klaneček N. 33, Matijević D. 0SesarJ.4, Marić D. 3,  
Trener: Svaty Goran
KK VINDIJA: Ostoić E.-Kos M.-,Cesarec M.5,Kovačić B.4,Šantek D.12,Kuparić K.10,Bađun M.(cap)22,Mak P.0,Labaš I.0,Kapustić M15,
Trener: Dražen Cesar



Tablica:
1. KK ČAKOVEC GLOBETKA 8-0
2. KK LEPOGLAVA 6-2
3. KK DONJI KRALJEVEC 5-4
4. KK RUDAR 5-3
5. KK KOTORIBA 5-3
6. KK VINDIJA 5-3
7. KK PETRIJANEC 5-3
8. KK DUBRAVČAN 2-7
9. KK NEDELIŠĆE 2-6
10. KK GRAFIČAR II 2-6
11. KK VINICA 0-8

Parovi 10. kola:
    KK GRAFIČAR II - KK VINDIJA
    KK KOTORIBA - KK PETRIJANEC
    KK DONJI KRALJEVEC - KK NEDELIŠĆE
    KK RUDAR - KK LEPOGLAVA
    KK ČAKOVEC GLOBETKA - KK VINICA
    KK DUBRAVČAN slobodan

Sadržaj se nastavlja...

Upravo se čita
Pročitajte i ovo
Najgledanija galerija
Izdvojeno
Vezani članci

Reci što misliš!