Vijesti / Sport
Sport
ŠN FOR U subotu i nedjelju turnir u Belici

ŠN FOR U subotu i nedjelju turnir u Belici

Škola nogometa FOR u subotu i nedjelju u Belici organizira malonogometni turnir. U kategoriji U8 su ekipe ŠN Sveti Juraj na Bregu, ŠN Rudar, ŠN Strahoninec, NK Šenkovec i ŠN FOR. Počinje se u 9:00 sati, igra svako sa svakim i podjela medalja je u podne.

U8 nedjelja 14. siječnja prijepodne:
09:00 ŠN RUDAR - ŠN FOR
09:15 ŠN STRAHONINEC - NK ŠENKOVEC
09:30 NŠ SV. JURAJ - ŠN RUDAR
09:45 ŠN FOR - ŠN STRAHONINEC
10:10 ŠN STRAHONINEC - NŠ SV. JURAJ
10:25 NK ŠENKOVEC - ŠN FOR
10:40 ŠN RUDAR - ŠN STRAHONINEC
10:55 NŠ SV. JURA -J NK ŠENKOVEC
11:20 NŠ SV. JURAJ - ŠN FOR
11:35 NK ŠENKOVEC - ŠN RUDAR
12:00 podjela medalja

U kategoriji U10 se tri skupine: skupina A  NŠ Međimurje 1, ŠN Varteks 2, ŠN Sv. Marko i NK Pušćine, skupina B NK GAP-Element, NŠ Međimurje 2, ŠN FOR i NK Šenkovec te skupina C ŠN Varteks 1, ŠN Rudar, NŠ Sv. Juraj i ŠN Nogometaš 13.

U10 nedjelja 14. siječnja poslijepodne:
12:30 NŠ MEĐIMURJE 1 - NK PUŠĆINE
12:45 ŠN VARTEKS 2 - ŠN SV. MARKO
13:00 NK GAP-ELEMENT - NK ŠENKOVEC
13:15 NŠ MEĐIMURJE 2 - ŠN FOR
13:30 ŠN VARTEKS 1 - ŠN NOGOMETAŠ 13
13:45 ŠN RUDAR - NŠ SV. JURAJ
14:00 NK PUŠĆINE - ŠN SV.MARKO
14:15 NŠ MEĐIMURJE 1 - ŠN VARTEKS 2
14:30 NK ŠENKOVEC - ŠN FOR
14:45 NK GAP-ELEMENT - NŠ MEĐIMURJE 2
15:00 ŠN NOGOMETAŠ 13-  NŠ SV. JURAJ
15:15 ŠN VARTEKS 1 - ŠN RUDAR
15:30 ŠN VARTEKS 2 - NK PUŠĆINE
15:45 ŠN SV. MARKO - NŠ MEĐIMURJE 1
16:00 NŠ MEĐIMURJE 2 - NK ŠENKOVEC
16:15 ŠN FOR - NK GAP-ELEMENT
16:30 ŠN RUDAR - ŠN NOGOMETAŠ 13
16:45 NŠ SV. JURAJ - ŠN VARTEKS 1
17:00 ČETVRTFINALE 1 A1-B2
17:15 ČETVRTFINALE 2 B1-TREĆI ( A3-C3 )
17:30 ČETVRTFINALE 3 C1-TREĆI ( A3-B3 )
17:45 ČETVRTFINALE 4 A2-C2
18:15 POLUFINALE 1-2
18:30 POLUFINALE 3-4
19:00 ZA 3. MJESTO
19:20 FINALE

U kategoriji U12 je pet ekipa: ŠN Omladinac / Sloboda, NŠ Sv. Juraj na Bregu, ŠN FOR, ŠN Varteks i NŠ Međimurje - Čakovec djevojčice.

U12 subota 13. siječnja poslijepodne:
14:00 NŠ SV. JURAJ NA BREGU - NŠ MEĐIMURJE DJEVOJČICE
14:20 ŠN FOR - ŠN VARTEKS
14:40 ŠN OMLADINAC/SLOBODA - NŠ SV.JURAJ NA BREGU
15:00 NŠ MEĐIMURJE DJEVOJČICE - ŠN FOR
15:30 ŠN FOR - ŠN OMLADINAC/SLOBODA
15:50 NŠ MEĐIMURJE DJEVOJČICE - ŠN VARTEKS
16:10 NŠ SV. JURAJ NA BREGU - ŠN FOR
16:30 ŠN OMLADINAC/SLOBODA - ŠN VARTEKS
17:00 NŠ SV. JURAJ NA BREGU - ŠN VARTEKS
17:20 NŠ MEĐIMURJE DJEVOJČICE -ŠN OMLADINAC/SLOBODA
17:45 PODJELA MEDALJA

Ekipe U14 igraju u subotu od 9 sati i prijavile su se tri ekipe.

Sadržaj se nastavlja...

Upravo se čita
Pročitajte i ovo
Najgledanija galerija
Izdvojeno
Vezani članci

Reci što misliš!