Vijesti / Sport
Sport
OTVORENO atletsko prvenstvo Međimurja u višebojima

OTVORENO atletsko prvenstvo Međimurja u višebojima

U dvorani DG sport u Prelogu Atletski klub Međimurje četvrtu je godinu za redom organizirao atletski višeboj na kojem se okupilo 167 malih atletičara. Svoje su snage odmjeravali natjecatelji iz devet različitih klubova: AK Sloboda Varaždin, MAK Varaždin, AK Virovitica, AK Koprivnica, AK Bjelovar, AK Zaprešić, AK Međimurje, AK Nedelišće i AK Mursko Središće, razvrstani u sedam starosnih kategorija: limačice i limači rođeni 2011. i mlađi, limačice i limači  2010., limačice i limači 2009., limačice i limači 2008., limačice i limači  2007., mlađe kadetkinje i kadeti rođeni 2005. i 2006. godine, te starije kadetkinje i kadeti rođeni 2003. i 2004. godine. Višebojski program natjecanja obuhvatio je četiri discipline: skoku u dalj s mjesta, sprint na 40m, bacanje medicinke te trčanje na kružnoj stazi.


REZULTATI

DJEVOJČICE:

limačice (2011. godište i mlađe): 1. Lara Matijević AK Zaprešić (33 boda) 2. Eva Dokleja, AK Međimurje (29 bodova) 3. Ela Karamarković, AK Međimurje (23 boda)

limačice (2010.): 1. Ena Madić, AK Međimurje (54 boda) 2. Lea Zubak, AK Zaprešić (48 bodova) 3. Nola Puškadija, AK Međimurje (31 bod)



limačice (2009.) 1. Matea Ostojić, AK Zaprešić (54 boda) 2. Tena Magić, AK Sloboda Varaždin (39 bodova) 3. Luna Belša, AK Zaprešić (34 boda)

limačice (2008.): 1. Ivana Pozderec, AK Međimurje (48 bodova) 2. Jana Blažeka, AK Međimurje (48 bodova) 3. Nera Košak, AK Međimurje (47 bodova)

limačice (2007.): 1. Iva Kelemen, AK Sloboda Varaždin (66 bodova) 2. Tena Šegović, AK Međimurje (51 bod) 3. Sara Treska, AK Međimurje (43 boda)



mlađe kadetkinje (2005.-2006.) 1. Tena Marodi, AK Mursko Središće (71 bod) 2. Lea Marodi, AK Mursko Središće (68 bodova) 3. Iva Šimić, AK Bjelovar (67 bodova)

starije kadetkinje (2003-2004.): 1. Mia Rakoci, AK Bjelovar (51 bod) 2. Nika Vlahović; AK Bjelovar (39 bodova) 3. Mia Florijanić, AK Nedelišće (37 bodova)



DJEČACI

limači (2011. i mlađi): 1. Leo Mesarić, AK Međimurje (58 bodova), 2. Matej Matjačić, AK Međimurje (51 bod), 3. Vanja Glavina, AK Međimurje (51 bod)

limači (2010.): 1. Lino Plevnjak, AK Međimurje (58 bodova), 2. Antonio Novak, AK Međimurje (50 bodova), Borna Pozder, MAK (30 bodova)

limači (2009.): 1. Marko Zrnić, AK Sloboda (59 bodova), 2. Jakov Rušnjak, AK Međimurje (58 bodova), 3. Loren Crnčec Janković, AK Međimurje (50 bodova)



limači (2008.): 1. Dorian Čavlek, AK Međimurje (36 bodova), 2. Noa Hatlak, AK Međimurje (26 bodova), 3. Krsto Habuš, AK Međimurje (22 boda)

limači (2007.): 1. Krešimir Kelava, AK Bjelovar (38 bodova), Matej Zečar, AK Međimurje (30 bodova), Jakov Jurić, AK Koprivnica (26 bodova)



mlađi kadeti (2005.-2006.): 1. Marko Kušter, AK Sloboda (68 bodova), 2. Roko Farkaš, AK Nedelišće (56 bodova), 3. Leo Tilošanec, AK Međimurje (51 bod)

stariji kadeti (2003.-2004.): 1. Marin Žnidarić, AK Nedelišće (16 bodova), 2. Teon Sršan, AK Sloboda Varaždin (12 bodova), 3. Karlo Murković, AK Nedelišće (11 bodova)

Sadržaj se nastavlja...

Upravo se čita
Pročitajte i ovo
Najgledanija galerija
Izdvojeno
Vezani članci

Reci što misliš!