MEĐIMUREC bolji od Varteksa

U subotu na večer od 20 sati nogometaši Međimurca odigrali su prijateljsku utakmicu s Varteksom kod Sesveta na umjetnoj travi. S obzirom da su tereni kod nas pod snijegom to im je bila jedina mogućnost da nešto odigraju. Terenje bio odličan za igru.

Međimurec je poveo u 19. minuti pogotkom Šprajca te su u samoj završnici prvog poluvremena u u 40. minuti povisili na 2:0, a strijelac je bio Hrustek. U drugom dijelu je bilo nekoliko izglednih prilika i s jedne i druge strane pa je tako Varteks u 81. minuti uspio smanjiti rezultat na 2:1 što je na kraju bio i konačni ishod ove zanimljive utakmice u kojoj je Varteks imao više terenske inicijative, ali je Međimurec bio nešto konkretniji.

Vezano na promjene u igračkom kadru u Međimurecu došli su Nino Šprajc iz Hotize, Dario Šmit iz Dinama Palovec, Luka Vesenjak iz Jalžabeta te Karlo Bešenić iz Zelengaja. Otišli su Kregar, Jurović i Maričević.