PRAVA drama za pobjedu Kaštela 2

U dvorani OŠ Belica odigrana je utakmica 16. kola 3.odbojkaške lige-Sjever između ŽOK Kaštel 2 i OK Ludbreg u kojoj su igračice Kaštela 2 slavile 3:1. Po setovima 20:25, 25:15, 25:15, 31:29.

Kaštelanke bolje kreću u utakmicu uz stalno vodstvo u prvom setu do 16:12. Igračice Ludbrega pružaju sve jači otpor i preokreću set u svoju korist 25:20.

Drugi i treći set gotovo identični po igri i po rezultatu. Kaštelanke boljom igrom bez većih problema završavaju oba seta 25:15.

Četvrti set gostujuće igračice imaju stalnu prednost koja polako raste 15:10, 20:13, 24:18. A onda slijedi prava drama. Uz bučno navijanje domaćih navijača Kaštelanke na svoj servis dolaze na 24:24. Igra se poen za poen da bi na kraju bolje Kaštelenke za vršile set s 31:29 i potpuno zasluženo slavile 3:1.

ŽOK Kaštel 2: Anja Šmitran, Azra Jelenić, Leda Peršak, Anja Pokrivač, Melani Kanižaj, Ria Horvat, Laura Frančić, Mirna Kamenić, Katarina Fumić, Ira Pucko, Doris Bel, Nika Kamenić. Trener Marko Obadić.
OK Ludbreg: Marta Mihin, Iva Novak, Sara Pepelko, Dora Dekić, Ena Androci, Karla Majhen, Ivana Grbec, Arijana Kosec, Petra Šestak.